نیمار:
هیچ‌کس اندازه من نمی‌ترسد
حزب الله : نیمار ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن در آستانه بازگشت به زمین چمن بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیتی سخت در ناحیه انگشت پنجم پای راستش است و او از روز چهارشنبه با لباس ورزشی تمریناتش را در پاری‌سن‌ژرمن از سر گرفت. البته مهم‌ترین روز برای او روز ۳ ژوئن پیش‌رو خواهد بود. نیمار خودش را آماده می‌کند تا در این روز در دیداری دوستانه با پیراهن تیم ملی کشورش در شهر لندن مقابل کرواسی به میدان برود.
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹
کد مطلب : 168787
هیچ‌کس اندازه من نمی‌ترسد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،آن روز، روزی مملو از احساسات برای نیمار خواهد بود؛ علاوه بر هیجان فراوانی که نیمار برای آن بازی دارد، با نگرانی‌ها و ترس زیادی هم دست و پنجه نرم می‌کند. حالا این ستاره برزیلی در گفتگو با ژورنال ناسیونال در این رابطه گفته: «لحظات خیلی سختی است. یکی از سخت‌ترین لحظاتی که با آن روبه‌رو شده‌ام. می‌دانم که همه عصبی و نگران هستند، ولی هیچ‌کس به اندازه خود من مشتاق بازگشت به زمین چمن نیست و هیچ‌کس بیشتر از من نمی‌ترسد.»

 
البته در طول این مدت نیمار با احتیاط فراوانی با مصدومیتش دست و پنجه نرم کرده و چند روز پیش در گفت‌وگویی با زیکو در این رابطه گفته بود: «من به این نیاز دارم تا هرچه زودتر بر این ترسم غلبه کنم تا بتوانم به جام جهانی برسم.»

 
نیمار در طول سه ماه دوری از میادین چمن از حمایت‌های بی‌دریغ اعضای خانواده و دوستانش برخوردار بوده و به همین خاطر هم تصمیم گرفت تا اکثر دوران نقاهتش را در برزیل و در کنار عزیزانش سپری کند. خود او در این رابطه گفت: «مردم همیشه شاد به نظر می‌رسند و من هم به خاطر آن‌ها تلاش می‌کنم تا همین‌طور باشم. همین شادی آنهاست که باعث خوشحالی من می‌شود و روز به روز به من کمک می‌کند تا بتوانم تمرین کنم. میلیون‌ها چیز در ذهنم در جریان است و حسابی می‌ترسم.»

 
چند روز پیش بود که نیمار از برزیل به پاریس سفر کرد تا در جشن‌های قهرمانی پاری‌سن‌ژرمن در کنار هم‌تیمی‌هایش باشد و سه‌شنبه شب هم همراه با دوستش دنی آلوس در مراسم شام خیریه باشگاه پاریسی شرکت کرد. در این مراسم خیریه آرنائو لاگاردر، یکی از چهره‌های شناخته شده در کشور فرانسه برای کمک به این امر خیر مبلغ ۲۴۰ هزار یورو برای خرید یک پیراهن نیمار پرداخت کرد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :خبر ورزشی