آخرین وضعیت جسمانی خواننده پاپ
حزب الله : روابط عمومی شهرام شکوهی گفت: به لطف الهی حال شهرام شکوهی بسیار خوب است، این روز‌ها از بستر خارج شده و سلامت کامل خود را به دست آورده است.
پنجشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۶
کد مطلب : 173655
آخرین وضعیت جسمانی خواننده پاپ
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،روابط عمومی شهرام شکوهی گفت: به لطف الهی حال شهرام شکوهی بسیار خوب است، این روز‌ها از بستر خارج شده و سلامت کامل خود را به دست آورده است.

 
امیر اشرفی روابط عمومی شهرام شکوهی خواننده موسیقی پاپ درباره آخرین وضعیت جسمانی این خواننده گفت: به لطف الهی حال شهرام شکوهی بسیار خوب است، این روز‌ها از بستر خارج شده و سلامت کامل خود را به دست آورده است.

 
وی در همین راستا افزود: با سلامتی مجدد شکوهی بدون شک ما برنامه‌ها و فعالیت‌های موسیقی وی را از سر خواهیم گرفت و به دنبال برگزاری کنسرت در نقاط مختلف ایران هستیم.

 
روابط عمومی شهرام شکوهی درباره کنسرت‌های این خواننده موسیقی پاپ اظهار کرد: کنسرت شهرام شکوهی ۲۵ مرداد ماه در تالار وزارت کشور برگزار می‌شود و پس از آن در شهر‌های مختلف کنسرت خواهد داشت.

 
اشرفی ادامه داد: پیش از ماه محرم و صفر در شهرستان‌های مختلف از جمله کیش و ساری کنسرت‌هایی را برگزار خواهیم کرد و سایر کنسرت‌های این خواننده بعد از ماه محرم و صفر از سرگرفته خواهد شد.

 
وی درباره انتشار اثر جدید از شهرام شکوهی توضیح داد: پنج قطعه جدید را برای اجرا در کنسرت‌ها در نظر گرفته‌ایم سه قطعه از این پنج قطعه در حال حاضر آماده شده است و دو قطعه نیز پیش از برگزاری کنسرت‌ها آماده خواهد شد تا مخاطبان در زمان اجرای کنسرت با قطعات آشنایی داشته باشند.

 
اشرفی خاطرنشان کرد شهرام شکوهی به دنبال انتشار آلبوم نیست و فعالیت خود را در عرصه انتشار تک قطعات ادامه خواهد داد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :میزان