طی حکمی
حضرت آیت الله العظمی خامنه‌‌ای "امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمان" را منصوب کردند
حزب الله : رهبر معظم انقلاب اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام حسن علیدادی سلیمانی را به نماینگی ولی‌فقیه در استان کرمان منصوب کردند.
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹
کد مطلب : 156951
حضرت آیت الله العظمی خامنه‌‌ای "امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمان" را منصوب کردند
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،حضرت‌ آیت‌الله‌ العظمی خامنه‌ای رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام حسن علیدادی سلیمانی را به‌ عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمان منصوب‌ کردند.

 
متن‌ حکم‌ رهبر معظم انقلاب‌ اسلامی به این‌ شرح‌ است:

 
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

 
جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ حسن علیدادی سلیمانی دامت افاضاته

 
اکنون که جناب حجت‌الاسلام آقای حاج سیّد یحیی جعفری از امامت جمعه‌ کرمان کناره‌گیری کرده‌اند با تشکر فراوان از خدمات و زحمات طولانی آن روحانی مردمی و خدوم، جنابعالی را که از شایستگی لازم برخوردار و دارای حسن سابقه در عرصه‌ تبلیغ و سلوک دینی و مردمی می‌باشید به نمایندگی خود در استان و امامت جمعه‌ شهر کرمان منصوب می‌کنم.

 
مردم نجیب و عزیز کرمان، جایگاه احترام‌برانگیزی در دوران مبارزات نهضت اسلامی و نیز دوران پس از انقلاب، کسب کردند و این به برکت فداکاری هوشمندانه و حضور آگاهانه‌ آنان در همه‌ حوادث مهم نظامی و سیاسی و اجتماعی چند ده ساله بود. چه در فصل درخشان دفاع مقدس و چه در فصل مواجهه با حوادث طبیعی تلخ و چه در فصل پیشامدهای تعیین‌کننده‌ سیاسی، مردم آن استان آزمون موفقی از خود نشان دادند و چهره‌های برجسته‌‌ای از میان خود به ملت ایران تقدیم کردند.

 
اکنون جنابعالی در میان این مردم عزیز و محبوب، به قبول وظیفه سنگینی مفتخر گشته‌اید. امید است به بهترین وجه از عهده‌ آن برآئید. انس با عامه مردم، معاشرت با جوانان، همکاری با دانشگاهیان و فرزانگان، تقویت جدّی جبهه‌ فرهنگی انقلاب، ارتباط مستمر با علمای اعلام و بهره‌گیری از توان و ابتکار جوانان انقلابی و مؤمن و غنی کردن محتوای نماز جمعه را از جنابعالی انتظار دارم و توفیقات‌تان را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

 
سیّدعلی خامنه‌ای

 
15 آذر 1396

 

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری