عوامل برداشت ۱۴ میلیارد تومان از حساب مشتری یک بانک در کرج بازداشت شدند
حزب الله : دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: یکی از کارمندان بانک خصوصی در کرج اقدام به برداشت ۱۴ میلیارد تومان از حساب مشتری و خرید طلا و ارز با آن کرده است.
يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۱
کد مطلب : 159453
عوامل برداشت ۱۴ میلیارد تومان از حساب مشتری یک بانک در کرج بازداشت شدند
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،حاجی رضا شاکرمی با اعلام پیگیری برداشت غیرقانونی از حساب یک مشتری بانک خصوصی در کرج، اظهار داشت: در روزهای گذشته شکایتی از یک بانک خصوصی دریافت شد که مبلغ 14 میلیارد تومان از حساب بانکی یکی از مشتریان برداشت و به حساب فرد دیگری واریز شده است.

 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز افزود: با طرح این شکایت دستور قضایی برای پیگیری پرونده صادر شد و بررسی‌ها نشان داد یکی از کارمندان این بانک در برداشت غیرقانونی دست داشته است.

 
شاکرمی درباره جزئیات این برداشت غیرمجاز بیان کرد: این فرد اقدام به ایجاد یک حساب کرده و با وصل کردن آن به حساب بانکی مالک شرکت سرمایه گذاری، مبلغ 14 میلیارد تومان را از طریق اینترنت برداشت و سپس با آن وجوه اقدام به خرید طلا و ارز از طلافروشی‌ها و صرافی‌ها کرده است.

 
وی اضافه کرد: با دستورات قضایی، عوامل این برداشت غیرمجاز شناسایی و در این رابطه تاکنون 5 نفر که یک خانم و 4 مرد هستند بازداشت شدند؛ کارمند بانک نیز به همراه یکی از همدستان خود به کشور دیگری متواری شده است.

 
شاکرمی از پیگیری بازگشت وجوه برداشتی به حساب بانک و هماهنگی با پلیس بین‌الملل برای بازداشت دیگر متهمان خبر داد و اضافه کرد: تاکنون 5.5 میلیارد تومان از وجوه به بانک عودت داده شده است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم