رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی مطرح کرد
ثبات قیمت گوشت گوسفندی در بازار/ برای تامین دام عید قربان مشکلی نداریم
حزب الله : رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با اشاره به تداوم واردات گوشت از کشورهای آسیای میانه، گفت: در صورت ادامه واردات برای تامین دام مورد نیاز در عید قربان مشکلی نخواهیم داشت.
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
کد مطلب : 147771
ثبات قیمت گوشت گوسفندی در بازار/ برای تامین دام عید قربان مشکلی نداریم
 
 
 

 

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی‌اصغر ملکی در ارتباط با وضعیت قیمت گوشت گوسفندی در بازار گفت: نسبت به هفته گذشته تغییری در قیمت گوشت دیده نمی‌شود و هرکیلو با قیمت ۳۹ تا ۴۰ هزار تومان در واحد‌های صنفی عرضه و با قیمت ۴۲ تا ۴۳ هزار تومان به دست خریدار می‌رسد.

وی افزود: در حال حاضر دولت برای تامین نیاز بازار اقدام به واردات گوشت از آسیای میانه کرده که با ادامه این اقدام، ثبات در قیمت گوشت نیز ادامه دار خواهد بود.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با اشاره به نزدیک بودن به عید قربان و وضعیت بازار دام زنده خاطرنشان کرد: در صورت ادامه واردات که حدود یک هفته است بخشی از نیاز بازار را تامین کرده، این اقدام تاثیر بالایی در بازار خواهد داشت و از این رو در تامین دام مورد نیاز در عید قربان مشکلی نخواهیم داشت.

ملکی در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت صادرات و قاچاق گوشت گوسفندی اظهار کرد: صادرات دام به کشور‌های مختلف در پی نیاز داخل، متوقف شده است و قاچاق دام ممکن است که در برخی از نقاط کشور دیده شود.


Share/Save/Bookmark
مرجع :خبرگزاری میزان