گرانی ارز، بازیگر «یانگوم» را پراند
حزب الله : قربان محمدپور کارگردان فیلم سینمایی عاشقی در هانوی که پروانه ساخت این فیلم را دریافت کرده است، در خصوص آخرین روند تولید این فیلم گفت: طبق زمان بندی صورت گرفته در نیمه دوم سال تصویربرداری فیلم را در کشور ویتنام آغاز خواهیم کرد و به احتمال فراوان تا انتهای سال تصویربرداری کار ادامه خواهد داشت.
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱
کد مطلب : 172944
گرانی ارز، بازیگر «یانگوم» را پراند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، قربان محمدپور کارگردان فیلم سینمایی عاشقی در هانوی که پروانه ساخت این فیلم را دریافت کرده است، در خصوص آخرین روند تولید این فیلم گفت: طبق زمان بندی صورت گرفته در نیمه دوم سال تصویربرداری فیلم را در کشور ویتنام آغاز خواهیم کرد و به احتمال فراوان تا انتهای سال تصویربرداری کار ادامه خواهد داشت.

 
وی در خصوص حضور لی یونگ آئه بازیگر نقش یانگوم که قرار بود در این فیلم حضور داشته باشد، اظهار کرد: زمانی که ما تصمیم به حضور این بازیگر گرفتیم ارز قیمت دیگری داشت و در حال حاضر با وجود افزایش دو برابری آن به تنهایی نمی‌توانیم از پس هزینه‌های این قرارداد برآییم.

 
وی تصریح کرد: با شرایط کنونی اگر از طرف دولت و نهاد‌های فرهنگی مورد حمایت قرار نگیریم، نمی‌توانیم از حضور بازیگران سرشناس کره و چین استفاده کنیم و اکران‌های فیلم در این کشور‌ها را نیز از دست خواهیم داد. در حال پیگیری هستیم تا در روز‌های آینده این مشکل با کمک و مساعدت نهاد‌های سینمایی برطرف شود و بتوانیم از حضور این بازیگران در فیلم استفاده کنیم.

Share/Save/Bookmark
مرجع :سینما خبر