قتل برادرزاده‌ها با اسلحه شکاری در شهرستان «باوی»
حزب الله : فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری فردی که با اسلحه شکاری برادرزاده‌هایش را به قتل رسانده بود خبر داد.
شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵
کد مطلب : 173104
قتل برادرزاده‌ها با اسلحه شکاری در شهرستان «باوی»
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری فردی که با اسلحه شکاری برادرزاده‌هایش را به قتل رسانده بود خبر داد.

 
به گزارش  پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده از شناسایی و دستگیری قاتل در صحنه قتل برادرزاده‌هایش در شهرستان باوی، خبر داد.

 
وی در خصوص جزئیات پرونده گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری مجربه قتل در تاریخ بیستم ماه جاری در شهرستان باوی، بلافاصله عوامل انتظامی به محل درگیری اعزام شدند.

 
فرمانده انتظامی خوزستان بیان کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد فردی با سلاح شکاری برادرزاده‌های خود را مجروح می‌کند که متأسفانه هر ۲ مجروح به‌علت شدت جراحت وارده در بیمارستان فوت می‌کنند.

 
وی تصریح کرد: ماموران پلیس پس از رسیدن به صحنه جرم بلافاصله قاتل که قصد فرار را داشت شناسایی و دستگیر کردند و در بازرسی از صحنه جرم یک قبضه اسلحه شکاری که متهم در قتل از آن استفاده کرده بود کشف و ضبط شد.

 
عباس زاده با بیان اینکه قاتل دستگیر شده در تحقیقات پلیس ضمن اعتراف به قتل، انگیزه اش را اختلافات قبلی عنوان داشت، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :فارس