یک امضا تا انتقال سومین ستاره ایرانی به ترابزون
پورعلی گنجی سوژه رسانه‌های ترکیه/عکس
حزب الله : سومین ستاره تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه تنها یک امضا تا کوچ به اردوی ترابزون در سواحل کارادنیز فاصله دارد.
يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹
کد مطلب : 175607
پورعلی گنجی سوژه رسانه‌های ترکیه/عکس
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، یک ماه بعد از اولین گمانه زنی ها پیرامون انتقال مرتضی پورعلی گنجی به باشگاه ترابزون اسپور حالا همه اخبار از توافق نهایی سومین ستاره ایرانی برای پیوستن به "بوردو- ماوی ها"حکایت دارد.

 
 
 
بعد از انتقال پرسرو صدای وحید امیری و مجید حسینی به ترابزون حالا سران این باشگاه برای تکمیل فهرست خریدهای تابستانی خود سخت در تلاش هستند تا با مرتضی پورعلی گنجی مدافع 26 ساله ایرانی هم قرارداد امضا کنند که این اتفاق به احتمال فراوان تا ظهر فردا طی مراسمی خاص در بندر ترابزون در سواحل کارادنیز برگزار خواهد شد.

 
 
 
پیرو همین توافق امروز رسانه های ترکیه بیشتر اخبار بازار تابستانی سوپرلیگ را به سورپرایز بزرگ سران ترابزون با دو خرید سرشناس اختصاص دادند که یکی از این دو خرید پورعلی گنجی خواهد بود. رسانه هایی همچون haber61 ، FANATIK، CNN TURK، FOTO MACH و ... امروز گزارش های متفاوتی پیرامون توافق نهایی سومین ستاره تیم ملی ایران در جام جهانی با ترابزون منتشر کردند تا مرتضی هم به نفراتی همچون وحید امیری و مجید حسینی بپیوندد.

 
 

Share/Save/Bookmark
مرجع :ورزش سه