پیشرفت پروژه آزادراه "همت" در استان البرز ۸۷ درصد است
حزب الله : استاندار البرز با بیان اینکه پیشرفت پروژه همت ۸۷ درصد است, گفت: کارهای این پروژه با جدیت در حال پیگیری است و موانع و مشکلات این طرح در حال برطرف شدن است.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲
کد مطلب : 171106
پیشرفت پروژه آزادراه "همت" در استان البرز ۸۷ درصد است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمدعلی نجفی صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه آزادراه ادامه همت که در محدوده استان البرز در حال احداث است در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کارهای این پروژه با جدیت در حال پیگیری است و موانع و مشکلات این طرح در حال برطرف شدن است.

 
استاندار البرز با بیان اینکه امروز مدیران ارشد راه و شهرسازی و استانداری البرز به صورت منظم در حال پیگیری این پروژه هستند، افزود: عملیات راه‌سازی بزرگراه ادامه همت به سمت کرج در جلسات مختلف در حال بررسی است تا موانع کار برطرف شود.

 
وی ادامه داد: پیشرفت پروژه همت 87 درصد است که امیدواریم با این میزان پیشرفت فیزیکی در این طرح عمرانی تا پایان سال همت به ناحیه رسیده و افتتاح شود.

 
نجفی با تاکید بر اینکه سرعت کار پروژه بسیار مناسب است و موانع قضایی در مسیر طرح برطرف شده است، گفت: علیرغم مشکلات مالی که برای اعتبارات این طرح وجود دارد اعتبارات مناسبی از سازمان برنامه و بودجه دریافت شده است که امیدواریم طرح به نتیجه نهایی مطلوب برسد.

 
وی اضافه کرد: مشکلاتی در نقدینگی پروژه همت موجود بود که امروز در جلسه‌ای برای نقدینگی مواد اولیه طرح بررسی شد که موانع این موضوع بزودی برطرف خواهد شد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم