با حکم رئیس‌جمهور؛
«علی وحدت» به ریاست هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب شد
حزب الله : رئیس‌جمهور و رئیس هیأت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی در حکمی علی وحدت را به عنوان عضو و رئیس هیأت عامل این صندوق منصوب کرد.
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵
کد مطلب : 180629
«علی وحدت» به ریاست هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور و رئیس هیأت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی در حکمی علی وحدت را به عنوان «عضو و رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی» منصوب کرد.

 
حجت‌الاسلام حسن روحانی همچنین از تلاش های بهزاد سلطانی در طول عضویت و ریاست هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی قدردانی کرده است.

 
متن حکم رئیس جمهور به این شرح است:

 
بسم الله الرحمن الرحیم

 
جناب آقای دکتر علی وحدت

 
در اجرای مواد ۱۰ و ۱۲ اساسنامه صندوق نوآوری و شکوفایی مصوب ۱۳۹۰.۶.۲۰ هیأت وزیران و براساس مصوبه هیأت امنای آن صندوق، با عنایت به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «عضو و رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی» منصوب می‌شوید.

 
لازم است با همکاری معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر دستگاه‌های اجرایی ذیربط نسبت به پیشبرد اقتصاد دانش‌بنیان، رشد و توانمندسازی بخش خصوصی و شرکت‌های دانش‌بنیان و بهبود فرایند تجاری‌سازی فناوری‌ها و کمک به ارتقاء نظام مالی فناوری و نوآوری اقدام شایسته به عمل آید.

 
دوام توفیقات جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

 
حسن روحانی

 
رئیس جمهور و رئیس هیأت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست‌جمهوری