شهرک اداری برای شهرستان فردیس احداث شود
امام جمعه شهرستان فردیس با بیان اینکه اکثر ادارت شهرستان فردیس استیجاری بوده و مکان ملکی ندارند،گفت:شهرک اداری برای شهرستان فردیس احداث شود
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۳
کد مطلب : 159920
شهرک اداری برای شهرستان فردیس احداث شود

 حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ایمانی در مراسم تکریم و معارفه فرماندار قدیم و جدید شهرستان فردیس که صبح امروز در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان فردیس برگزار شد، با گرامی‌داشت یاد شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، اظهار داشت: هدف امام حسین(ع) برای قیام ایجاد حکومت و حاکمیت اسلامی بود و قدرت و حاکمیت برای احیا حق در جامعه مطلوب است و امنیت برای مردم مظلوم و پابرهنگان یک حق است.

 
امام جمعه فردیس با بیان اینکه مشروعیت مسئولان با خدمت به مردم  ایجاد می‌شود، افزود: خدمت به مردم یکی از کارهای بزرگ برای مسئولان محسوب می‌شود و استاندار جدید البرز در این چند ماه یک چهره اجرایی عملیاتی را از خود نشان داده است.

 
حجت الاسلام و المسلمین ایمانی با بیان اینکه از مستقل شدن فردیس پشیمان نیستیم، گفت: مردم فردیس در سایه جدا شدن از کرج و مستقل شدن دستگاه‌های اجرایی به خدمات به صورت جزئی دسترسی دارند.

 
وی با اشاره به اینکه فردیس از داشتن یک سایت اداری محروم است، بیان کرد: ادارات دولتی فردیس مکان ملکی ندارند و بیشتر استیجاری هستند و شهرک اداری برای شهرستان فردیس باید احداث شود.

 
امام جمعه فردیس با تاکید بر اینکه نیروی انتطامی نیز مکانی مناسب ندارد، خاطر نشان کرد: بعصی ادارات نیز در شهرستان فردیس وجود ندارد و اداره راه و شهرسازی در فردیس احداث نشده است و انبار نفت استان البرز نیز در فردیس مستقر است ولی ناحیه پخش فرآورده‌های نفتی در فردیس وجود ندارد.

 
وی ادامه داد: اداره هلال احمر تنها 5 نیرو دارد و مدیریت اورژانس فردیس در اختیار کرج است که باید برای فردیس مستقل شود و معاونت‌های فرمانداری فردیس با انتصاب فرماندار جدید تکمیل شود.

 
حجت الاسلام و المسلمین ایمانی با بیان اینکه این شهرستان فردیس نیازمند افرایش سطح خدمات به شهروندان است،گفت: بودجه 11 میلیارد تومانی برای فردیس بسیار کم است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم