اعتراف وکیل ترامپ به باج‌دهی به بازیگر فیلم‌های مبتذل
حزب الله : وکیل شخصی ترامپ اذعان کرد که برای جلوگیری از علنی شدن اتهام رابطه جنسی موکلش با یک بازگیر فیلم‌های مستهجن، ۱۳۰ دلار به این بازیگر پرداخت کرده است.
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۹
کد مطلب : 162539
اعتراف وکیل ترامپ به باج‌دهی به بازیگر فیلم‌های مبتذل
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، در پی افشای پرداخت حق‌السکوت از سوی یکی از وکلای رئیس جمهوری آمریکا به یک بازگیر فیلم‌های مستهجن برای عدم افشای رابطه جنسی‌اش با دونالد ترامپ، مایکل کوهن، وکیل شخصی رئیس جمهوری آمریکا، که در این ماجرا دخیل بوده است، اعلام کرد که این مبلغ (۱۳۰ هزار دلار) را از جیب خود پرداخت کرده است.

 
کوهن در بیانیه‌ای اعلام کرد: «در سال ۲۰۱۶ در یک تراکنش مالی شخصی، از منابع مالی خود برای تسهیل پرداخت ۱۳۰ دلار به خانم استفانی کلیفورد استفاده کرد. نه (شرکت) سازمان ترامپ و نه کارزار تبلیغاتی ترامپ در این تراکنش مالی با خانم کلیفورد طرفیتی نداشتند و به خاطر (این پرداخت) پولی را چه به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به من مسترد نکردند».

 
طبق گزارشی که وال‌استریت‌ژورنال در ماه گذشته منتشر کرد، چند هفته قبل از از انتخابات سال ۲۰۱۶، کوهن یک شرکت خصوصی با مسئولیت محدود را برای پرداخت این مبلغ به استفانی کلیفورد به خاطر علنی نکردن رابطه جنسی‌اش با دونالد ترامپ پرداخت کرد.

 
در بیانیه کوهن آمده است که «پرداخت انجام شده به خانم کلیفورد قانونی بود، و کارزار تبلیغاتی در آن مشارکت نداشته است و هیچ کسی از مخارج کارزار تبلیغاتی برای آن پولی صرف نکرده است».

 
وی در خصوص انگیزه پرداخت این پول گفت: «اینکه چیزی نادرست باشد به معنای این نیست که نمی‌تواند موجب صدمه یا آسیب به دیگری شود. من همواره از ترامپ محافظت می‌کنم».

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم