واکنش وزارت ارشاد به اقدام اخیر محسن چاوشی
اصلاحیه نزنند، مجوز انتشار آلبوم نمی‌دهیم!
حزب الله : مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد، درباره حواشی اخیر آلبوم «ابراهیم» با صدای محسن چاوشی توضیحاتی را ارائه داد.
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۴
کد مطلب : 175733
اصلاحیه نزنند، مجوز انتشار آلبوم نمی‌دهیم!
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد صبح امروز در حاشیه نشست خبری سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر، درباره حواشی آلبوم «ابراهیم» با صدای محسن چاوشی و جلسه ای که با این خواننده داشت، توضیحاتی را ارائه داد.

 
علی نرابی در این باره گفت: روز گذشته تقاضای بازنگری اشعار آلبوم چاوشی به دست من رسید. از پنج مورد اصلاحیه چاوشی، سه مورد را با مسئولیت خودم گفتم مجوز داده شود.

 
وی افزود: در دو قطعه برخی اصلاحات را داریم که خط قرمز ماست. من کتاب اشعار منتشر شده را ندیده ام، اما اگر اشعار چاپ هم شده باشند، در حوزه موسیقی مبین دریافت مجوز نیست. این را هم بگویم که هنوز موسیقی این آلبوم به دست ما نرسیده است.

 
ترابی تاکید کرد: ما با آقای چاوشی نشستیم و بستنی هم خوردیم و دوستانه صحبت کردیم. من به مسئولیت خودم به سه قطعه از پنج قطعه‌ای که مورد تایید شورای شعر نبوده، مجوز داده ام، اما اگر در دوقطعه بعدی چند اصطلاح خاصی که هست اصلاح شود، ما به آلبوم مجوز می‌دهیم، در غیر این صورت نمی‌توانیم مجوز بدهیم.

 
گفتنی است؛ طی دو روز گذشته محسن چاوشی در اعتراض به عدم انتشار آلبوم «ابراهیم» از سوی وزارت ارشاد، تیزر و موسیقی این اثر را در فضای مجازی بدون مجوز منتشر کرده است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :باشگاه خبرنگاران جوان