غلام‌پور:
من و دایی برای شادی گل، راحت همدیگر را پیدا می‌کنیم
حزب الله : مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال سایپا به سنگربان تیمش توصیه‌ای ویژه کرد.
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹
کد مطلب : 162340
من و دایی برای شادی گل، راحت همدیگر را پیدا می‌کنیم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، بهزاد غلامپوردرباره وضعیت تیم فوتبال سایپا گفت: در هفته گذشته رقابت‌ها بازی خوبی مقابل ذوب‌آهن داشتیم و توانستیم 3 امتیاز حساس این بازی را کسب کنیم. امیدواریم روند رو به رشد تیم ادامه داشته باشد تا انشالله بتوانیم نتیجه‌ای که شایسته باشگاه سایپا است را در پایان مسابقات کسب کنیم. همچنین درحال تلاش هستیم تا بتوانیم سهیمه آسیایی را بگیریم.

 
وی افزود: هرچه بازی به بازی پیش می‌رویم کار سخت‌تر می‌شود اما هر تیمی که از شرایطش خوب استفاده کند، می‌تواند به هدف مدنظرش برسد. تیم ما یک تیم جوان است که برای موفقیت‌های بیشتر نیاز به زمان دارد اما در این فصل هم تمام سعی و تلاش‌مان را می‌کنیم تا نتیجه‌ای در شان سایپا و کادر فنی کسب کنیم.

 
غلامپور در مورد شادی‌های منحصر به فرد او و علی دایی بعد به ثمر رسیدن گل‌ها, که در بازی مقابل ذوب‌آهن نیز به دفعات دیده شد, اظهار داشت: وقتی که تیم به گل می‌رسد همه نیمکت‌نشینان حسابی خوشحال می‌شوند اما من و علی دایی یکدیگر را راحت‌تر پیدا می‌کنیم و خوشحالی‌مان را با هم تقسیم می‌کنیم. (باخنده) امیدارم در همه بازی‌ها برنده باشیم تا این خوشحالی‌ها نیز ادامه داشته باشد.

 
مربی دروازه‌بانان سایپا درباره اینکه محمدرضا اخباری یکی از دروازه‌بانان ملی‌پوشان ایران است و حالا با نیمکت نشینی احتمال از دست دادن جام جهانی را خواهد داشت, خاطرنشان کرد: همه دروازه‌بانان ما در شرایط بسیار خوبی هستند و همگی سرحال هستند اما اینکه چه کسی به میدان می‌رود, این با تصمیم علی دایی است، ضمن اینکه فلاح‌زاده در بازی گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته و بسیار آماده‌ است. اخباری هم دروازه‌بان بزرگی است که اخیرا مصدومیتی داشته، البته الان کم کم در تمرینات و بازی‌ها شرکت می‌کند و اگر در شرایط خوبی باشد با تصمیم دایی به میدان می‌رود. اگر اخباری می‌خواهد به جام جهانی برود باید در این مدت خیلی تلاش کند. من امیدوارم هر چه خیر است برای اخباری رقم بخورد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم