سعدی:
«بچه‌مهندس» در پایان فصل سوم، ۲۸ ساله می‌شود
حزب الله : تهیه‌کننده «بچه‌مهندس» درباره پخش این سریال در شبکه دو سیما، گفت: در حال تصویربرداری بخش میانی فصل دوم و سوم هستیم و پیشنهاد ما این است که فصل دوم و سوم این سریال آماده شود و بعد روی آنتن برود.
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱
کد مطلب : 184490
«بچه‌مهندس» در پایان فصل سوم، ۲۸ ساله می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، «بچه مهندس» عنوان سریالی است که برای اولین‌بار ماه مبارک رمضان روی آنتن رفت و خود تهیه‌کننده این مجموعه هم اشاره می‌کرد موضوع و روایت داستانی ما هیچ ربطی به مضامین رمضانی ندارد؛ اما جزو پربیننده‌ها قرار گرفت. این مجموعه تلویزیونی قرار بود در مهرماه روی آنتن برود ولیکن تصویربرداری فصل دوم آن به طول انجامید.

 
گفتگوی تسنیم با سعید سعدی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "بچه مهندس"

 
سعید سعدی تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری تسنیم برای آغاز پخش این سریال از شبکه دو سیما تأکید کرد: هنوز بخش میانی سریال یا همان پلان‌های اتصال فصل دوم و سوم «بچه مهندس» را در خیابان، فرودگاه و مکان‌های مختلف تصویربرداری می‌کنیم و هنوز به فاز سوم نرسیده‌ایم. اما در عین حال پیشنهاد ما به تلویزیون این است که بگذارند فصل سوم هم آماده شود و بعد «بچه‌مهندس» روی آنتن برود.

 
وی تصریح کرد: پس از پایان تصویربرداری بخش میانی وارد پیش‌تولید فصل سوم «بچه مهندس» می‌شویم و احتمالاً بازیگران چهره اضافه خواهند شد. هنوز درباره لوکیشن‌ها به قطعیتی نرسیده‌ایم و در حال اصلاحات بخش‌هایی از فیلمنامه هستیم که هم روایت‌ها جذاب‌تر خواهند شد و هم فیلمنامه به محتوای اصلی مدنظر تلویزیون هم نزدیک می‌شود.

 
تهیه‌کننده «بچه‌مهندس» به کارگردانی علی غفاری درباره عاقبت کاراکتر این سریال، گفت: می‌دانید که این مجموعه حول زندگی شخصیتی به نام «جواد جوادی» می‌چرخد. شخصیتی به که بیننده از کمی بعد از تولدش با او و فراز و فرودهای زندگیش در یک مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و در کنار آدم‌هایی با قصه‌های مختلف همراه می‌شود. در فصل دوم نوجوانی و ورود به جوانی «جوادی» یا همان «بچه مهندس» داستان را مخاطبین می‌بینند که 18 ساله می‌شود. پایان کار مخاطبان با اتفاقات جذاب جوانی و منحصر به فرد "جوادی" مواجه می‌شوند؛ زمانیکه او 28 ساله شده است.


 
وی در پاسخ به این سوال که آیا یک چهره نقش جوانی «جوادی» را بازی می‌کند، خاطرنشان کرد: در فصل سوم «بچه مهندس» به تناسب جوانی «جواد» که تقریباً 26 تا 28 ساله است اگر امکان داشته باشد یک چهره "جوادی" را بازی می‌کند. مهم این است که بازیگر توانمند این سن و سال پیدا شود تا کار باورپذیرتر جلو برود.  

 
گفتنی است، مانی رحمانی شخصیت نوجوانی «جواد» را بازی می‌کند که در کودکی «یونا تدین» در این نقش ظاهر شده بود. از بازیگران جدیدی که در فاز دوم این مجموعه جلوی دوربین رفتند می‌توان به مانی رحمانی، سیما تیرانداز، علی اوسیوند، مریم کاویانی و ... اشاره کرد. همچنین پرویز پورحسینی، سوگل طهماسبی، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، عباس جمشیدی‌فر، سیاوش چراغی‌پور، هادی همت، فرزین محدث، بهاره رهنما، افشین نخعی، حمید شریف‌زاده، سلمان فرخنده، کریم اکبری مبارکه و ... نیز از فصل قبل حضور داشتند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم