امید مردم فلسطین به توده‌های ملت‌های اسلامی و جوانان است
حزب الله : آیت الله العظمی علوی گرگانی در پیامی به کنفرانس دانشجویی حمایت از انتفاضه فلسطین عنوان کرد: امید مردم فلسطین به توده‌های ملت‌های اسلامی مخصوصا جوانان و دانشجویان کشورهای اسلامی است
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب : 161558
امید مردم فلسطین به توده‌های ملت‌های اسلامی و جوانان است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، همزمان با برگزاری کنفرانس دانشجویی حمایت از انتفاضه فلسطین آیت‌الله العظمی علوی‌گرگانی از مراجع تقلید شیعه طی پیامی عنوان کرد: دراین شرایط سخت، امید مردم فلسطین به توده‌های ملت‌های اسلامی مخصوصا جوانان و دانشجویان کشورهای اسلامی است تا مانند همیشه چون رودی خروشان خواب آرام را از چشمان سردمداران رژیم صهیونیستی گرفته و آنها را در مقابل اراده ملتها به شکست بکشانند.

 
متن این پیام به شرح زیر است: 

 
« آنچه که سالها در سرزمین‌های اشغالی فلسطین بر ملت مظلوم و بی پناه آن دیار گذشته است صفحه‌ای تاریک از تاریخ جهان است که توسط یک عده مردم به ظاهر متمدن و درباطن گرگ صفت و بی رحم وخونخوار محقق شده است که جزسبعیّت در رفتار آنها با مردم فلسطین دیده نشده است.

 
حمایت مطلق استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایت کار و همکاری برخی کشورهای اسلامی خائن باعث مظلومیت بیش از پیش مردم فلسطین شده است.

 
دراین شرایط سخت، امید مردم فلسطین به توده‌های ملت‌های اسلامی مخصوصا جوانان و دانشجویان کشورهای اسلامی است تا مانند همیشه چون رودی خروشان خواب آرام را از چشمان سردمداران رژیم صهیونیستی گرفته و آنها را در مقابل اراده ملتها به شکست بکشانند.

 
لازم است شما جوانان و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور ندای مظلومیت فلسطین را به گوش جهانیان برسانید و ساکت ننشسته و روسای کشورهای مسلمان را به واکنش مناسب و قاطع وادار کرده و مستحکم و استوار در مقابل زیاده خواهی اسرائیل غاصب بایستید. همین عمل شما موجب صبوری و مقاومت بیش از جوانان فلسطین شده و آنها را در مبارزه ی خود محکم تر خواهد کرد.

 
یقینا روزی فراخواهد رسید که این ملت از چنگال ظالمین نجات پیدا خواهد کرد. امید است خداوند نظام اسلامی و رهبری معظم را توفیق عنایت فرماید تا هرچه بیشتر باور مظلومان مسلمان در اقصی نقاط جهان باشند و مقدمات فرج بشریت فراهم گردد.»

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر