موفقیت یک سازمان درگرو همدلی و دوری جستن از حواشی است
= حزب الله : سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت که موفقیت یک سازمان در گرو همدلی، همبستگی و دوری از حاشیه ها است.
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰
کد مطلب : 170387
موفقیت یک سازمان درگرو همدلی و دوری جستن از حواشی است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،پیمان بضاعتی با تاکید بر این که برای موفقیت باید از حواشی پرهیز کرد، گفت: اعتقاد دارم آنچه باعث هدر رفتِ سرمایه انسانی می شود "حاشیه" است و مدیران سازمان باید ضمن تحمل فشارهای بیرونی با سعه صدر در صدد رفع مشکلات گام بردارند.
 
وی با بیان این که هر سازمانی که نیروی انسانی متخصص، متعهد و خلاق نداشته باشد با مخاطره رو به رو خواهد شد، افزود: برای رسیدن به نتیجه مطلوب و اهداف طراحی شده نیازمندِ منابع انسانی کارآمد هستیم؛ از این نظر سازمان سیما منظر به ویژه در مباحث تخصصی نظیر فضای سبز و منظر شهری از کارشناسان و متخصصین خبره برخوردار است که باید تلاش شود استفاده از دانشِ آن ها به مرحله اجرا و نتیجه مطلوب برسد.
 
بضاعتی پور در بخش دیگر صحبت های خود با اشاره به پروژه های در حال اجرای سازمان اشاره کرد و یادآور شد: یکی از رسالت اصلی سازمان ارایه خدمات مطلوب و گسترش فضای سبز شهری است و در این خصوص باید ابعاد مختلف طرح ها از طراحی تا اجرا، کارشناسی شده باشد.
 
سرپرست سازمان سیما منظر با تاکید بر مصرف بهینه و مدیریت آب، نیز گفت: لازم است کشتِ گیاهان مقاوم به کم آبی و سازگار با اقلیم منطقه در دستور کار همه بخش های مرتبط قرار گیرد و در این خصوص استفاده  از همه ظرفیت ها و امکانات در جهتِ فرهنگ کاهش مصرف آب، ضروری است.
 
وی ضمن تاکید بر گزارش دهی منظم و دقیق از اقدامات و پروژه های در حال اجرا از همه مدیران سازمان درخواست کرد از تمامی امکانات رسانه ای برای اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مدیرانِ شهری و شهروندان استفاده کنند.
 
بضاعتی پور در پایان گفت: برای تسریع در امور مربوط به واحدهای مختلف و رسیدن به اهداف سازمان در هرکدام از بخش های مدیریتی درون و برون سازمانی نیازمند نگاه خلاقانه هستند چرا که در بسیاری از موارد اندیشیدن و استفاده از راهکارهای نوین در چهار چوب قوانین می تواند سبب موفقیت در عملکردِ مجموعه شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج