پیش‌بینی حضور ۵ میلیون زائر در مشهد مقدس/ آمادگی ناجا برای خدمت‌رسانی به زوار
حزب الله : فرمانده ناجا با اشاره به پیش‌بینی حضور ۵ میلیون زائر در ایام آخر ماه صفر در مشهد مقدس، از آمادگی نیروی انتظامی برای خدمت‌رسانی به زوار خبر داد.
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : 182311
پیش‌بینی حضور ۵ میلیون زائر در مشهد مقدس/ آمادگی ناجا برای خدمت‌رسانی به زوار
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم‌ تشییع پیکر مطهر سه تن از شهدای گمنام در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امیدواریم حضور این شهدای بزرگوار باعث عزت و افتخار بیشتر نیروی انتظامی شود، اظهار کرد: نیروی انتظامی حافظ ارزشهای انقلاب اسلامی، خون شهدا و امنیت مردم است.

 
فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: در مأموریت بزرگ اربعین همکاران بنده با تمام توان حضور پیدا کرده و در تردد، آرایش و آسایش زائران تسهیل ایجاد کردند، اکنون نیز نیروی انتظامی برای انجام مأموریت در استان خراسان رضوی مخصوصاً مشهد الرضا (ع) برای تسهیل در تردد زائران آماده است.

 
وی متذکر شد: برآورد شده حدود 5 میلیون زائر به مشهدالرضا سفر کند که همکاران من در جاده‌ها، مسیرهای منتهی به مشهد مقدس و در خود شهر مشهد و اطراف حرم منور امام رضا(ع) آماده خدمت‌رسانی هستند و بیش از 5 هزار نیروی کمکی و تعدادی از همکاران عزیز در استان خراسان رضوی در انجام این مأموریت حضور دارند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم