سرمربی تیم مس سونگون:
قهرمانی حق تیم مس سونگون بود/ نیمه دوم بازی را اداره کردیم
سرمربی تیم مس سونگون گفت: قهرمانی حق تیم ما بود و این قهرمانی را به مردم خوب آذربایجان تبریک می‌گویم.
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۴
کد مطلب : 159812
قهرمانی حق تیم مس سونگون بود/ نیمه دوم بازی را اداره کردیم

 
حمید بی‌غم  در تبریز اظهار کرد: بسیار خوشحال هستم بابت این قهرمانی که این شادی بیشتر به خاطر مردم آذربایجان و تماشاگران تبریزی است که در سرما و گرما در سالن مسابقه حضور یافته و ما را تشویق کردند و همواره از تیم حمایت کردند.

 
وی بیان کرد: بازیکنان تیم سنگ تمام گذاشته و بیشتر از توان خود بازی کردند و مستحق قهرمانی بودند و با بیشترین برد، کمترین باخت، بهترین خط حمله و دفاع و با شایستگی تمام به جام قهرمانی دست یافتیم.

 
سرمربی تیم مس سونگون در مورد بازی تیمش برابر شهروند ساری تصریح کرد: نیمه اول نتیجه لازم را گرفتیم و نیمه دوم سعی کردیم بازی را اداره کردیم تا این دیدار به درگیری نکشد و این مسابقه که از شبکه 3 پخش می‌شد سبب شد تلاش کنیم بازی زیبایی در به نمایش گذاشته و تداوم پخش زنده مسابقات فوتسال در این شبکه را داشته باشیم.

 
وی خاطرنشان کرد: امیدوارم روند موفقیت‌های تیم مس در باشگاه‌های آسیا هم ادامه داشته و این تیم در آسیا نیز به عنوان قهرمانی دست یابد.

 
بی‌غم در مورد خاطرات فصل گفت: هر بازی برای من یک خاطره خاص بود، اما باید عنوان کنم تنها شکست ما در قرچک بوده که این باخت حق تیم ما نبود.

 
وی اظهار کرد: قراردادم با باشگاه مس سونگون به اتمام رسیده و از امروز مربی آزاد هستم و دیگر مسوولیت تیم با خود باشگاه مس سونگون است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :فارس