روایت عروسک گردان جناب‌خان از عشقی که به این عروسک دارد
عروسک گردان جناب خان گفت: من عاشق جناب خان هستم، اصلا به او به عنوان یک عروسک نگاه نمی کنم و نمی توانم او را بدون عروسک گردان ببینم. گاهی با جناب خان حرف می زنم و لباس هایش را عوض می کنم.
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸
کد مطلب : 159560
روایت عروسک گردان جناب‌خان از عشقی که به این عروسک دارد

 

 
 عروسک گردان جناب خان گفت: من عاشق جناب خان هستم، اصلا به او به عنوان یک عروسک نگاه نمی کنم و نمی توانم او را بدون عروسک گردان ببینم. گاهی با جناب خان حرف می زنم و لباس هایش را عوض می کنم.
 
مهدی برقعی عروسک گردان عروسک محبوب جناب خان جناب خان درباره حضورش در برنامه "خندوانه" گفت: درباره عروسک گردانی جناب خان تا امروز با من تماسی گرفته نشده است. قطعا اگر قرار بر حضور دوباره "جناب خان" باشد زودتر و اول از همه باید من مطلع شوم که تا امروز با من در این باره مذاکره نشده است.
 
 
 
 
وی درباره تاثیر عروسک جناب خان بر مخاطب از طریق "برنامه خندوانه" اظهار کرد: مخاطبان با این عروسک همزاد پنداری کرده اند چون حرف هایی که بیان می کند حرف دل مردم است و تاثیر زیادی دارد. جناب خان داشتنی است به ویژه که با صدای محمد بحرانی که هنرمندی نابغه است کار عالی پیش می رود.
 
این عروسک گردان با اشاره به سختی عروسک گردانی به ویژه در عروسک جناب خان اظهار کرد: عروسک گردانی عروسک جناب خان را من و حامد ذبیحی بر عهده داشتیم. هماهنگی من و حامد به عنوان عروسک گردانان یک طرف کار بود و هماهنگی با بحرانی که اصلا دیده نمی شد و از دیالوگ ها مطلع نبودیم در کنار بداهه پردازی این صدا پیشه یک سوی دیگر کار بود. وجود چنین شرایطی نیازمند آمادگی، شناخت دوربین، ارتباط با محیط و آشنایی با فنون است که تجربه بالایی نیاز دارد.
 
برقعی درباره علاقه خود به جناب خان در جملاتی شنیدنی این گونه توضیح داد: من عاشق جناب خان هستم، اصلا به او به عنوان یک عروسک نگاه نمی کنم و نمی توانم او را بدون عروسک گردان ببینم. گاهی با جناب خان حرف می زنم و لباس هایش را عوض می کنم. شاید برخی به حرف های من ایراد گرفته، بخندند و بگویند که حرف هایم نمایشی است اما واقعیت این است که من جناب خان را با تمام وجود دوست دارم و هیچ عروسکی را تا امروز با این شدت دوست نداشته ام.
 
وی دوران کار با رامبد جوان را خوب توصیف و بیان کرد: رامبد جوان هنرمندی بسیار خلاق، باهوش و قابل احترام است که به همه نقاط کار احاطه دارد.وی در کنار ایرج طهماسب از کارگردانانی هستند که عالی کار را کارگردانی می کنند. ارتباط و همکاری که بین من، رامبد جوان، محمد بحرانی و حامد ذبیحی وجود داشت به اندازه ای درست و هماهنگ بود که باعث شد جناب خان شکل گرفته و محبوب شود.
 
عروسک گردان جناب خان خاطرنشان کرد: با توجه به این که جناب خان را به شدت دوست دارم از علاقه و اشتیاق مردم به این عروسک ذوق می کنم به ویژه که با حضور عروسک در خندوانه می توانم هنر خود را ارائه دهم.

Share/Save/Bookmark
مرجع :میزان