برای حضور در رقابتهای جهانی؛
ارز ثانویه مختص به تیم ملی بزرگسالان است/ امیدها در لیست انتظار!
حزب الله : مشکلات مالی اعزام تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان در حالی با ارز ثانویه برطرف شد که تیم های امید همچنان در انتظار تامین مالی برای حضور در رقابتهای جهانی هستند.
يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب : 180510
ارز ثانویه مختص به تیم ملی بزرگسالان است/ امیدها در لیست انتظار!
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مشکلات مالی و ارزی اعزام تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان به رقابتهای جهانی ۲۰۱۸ مجارستان طی روزهای گذشته حل شد و کاروان کشتی ایران با ترکیبی کامل به این مسابقات اعزام می شود. اما تیم های کشتی آزاد و فرنگی رده سنی امید برای حضور در رقابتهای جهانی همچنان باید منتظر دریافت ارز ثانویه و تامین مالی برای اعزام باشند و ارزی که به تازگی به فدراسیون کشتی تعلق گرفته، تنها می تواند هزینه های تیم بزرگسالان را برای حضور در جهانی مجارستان تامین کند.

 
به همین دلیل متولیان فدراسیون کشتی همچنان در صدد برطرف کردن این مشکلات هستند تا بتوانند تیم های کشتی آزاد و فرنگی رده امید را هم با ترکیبی کامل راهی رقابتهای جهانی رومانی کنند.

 
رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی با تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: خوشبختانه طی روزهای اخیر توانستیم با مساعدت متولیان امر، ارز ثانویه و هزینه های اعزام تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان به رقابتهای جهانی را تامین کنیم، اما مشکلات ما برای اعزام کاروان کشتی امید به رقابتهای جهانی رومانی هنوز پابرجاست و باید همچنان در انتظار دریافت ارز ثانویه باشیم.

 
رقابت‌های جهانی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان در روزهای ۲۸ مهر تا ۶ آبان ماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود. این در حالی است که فدراسیون باید بلافاصله بعد از بازگشت کاروان کشتی بزرگسالان به فکر اعزام امیدها باشد، چرا که رقابتهای قهرمانی امیدهای جهان هم در روزهای ۲۱ تا ۲۷ آبان ماه در بخارست رومانی برگزار خواهد شد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر