دیلی میل خبر داد؛
انگلیس در تدارک جنگ با کره شمالی است
حزب الله : ظاهرا انگلستان در تدارک نقشه ای جنگی است تا در صورت لزوم توانایی مقابله با آنچه تهدیدهای کره شمالی می نامد، داشته باشد.
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۵
کد مطلب : 152511
انگلیس در تدارک جنگ با کره شمالی است
 
                       

 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،«دیلی میل» به نقل از منابع آگاه از آمادگی انگلیس برای جنگ احتمالی با کره شمالی خبر داد و مدعی شد یک آزمایش موشکی دیگر از سوی پیونگ یانگ، واکنش نظامی آمریکا را به همراه خواهد داشت.

گفتنی است سه شنبه این هفته، کره شمالی جشن سالگرد تاسیس حزب کمونیست را برگزار می کند و انتظار می رود آزمایش موشکی جدیدی انجام دهد.

از جمله اقدامات احتمالی انگلیس در برخورد نظامی با کره شمالی می توان به اعزام «اچ ام اس کوئین الیزابت» جدیدترین ناو هواپیمابر این کشور اشاره کرد.

یک منبع وابسته به دولت لندن، اقدام احتمالی انگلیس علیه کره شمالی را با جنگ فارکلند مقایسه کرد و مدعی شد آنجا پای منافع ملی در میان بود حال آنکه در جنگ پیش رو، ما بخشی از یک ائتلاف بین المللی خواهیم بود.

گفتنی است در تایید رجز خوانی‌های دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا علیه کره شمالی، «مایکل فالون» وزیر دفاع انگلیس هفته گذشته مدعی شد لندن باید بودجه نظامی را برای مقابله با تهدید رو به رشد کشورهایی مثل کره شمالی افزایش دهد.


Share/Save/Bookmark