کار شفر، کارستان تیام
حزب الله : وینفرد شفر اگر هیچ کاری برای استقلال نکرد، حداقل مامه تیام را خرید که مثل یک جواهر در خط حمله درخشید و در ۱۳ بازی سخت و حساس ۱۲ گل برای تیمش زد.
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب : 168811
کار شفر، کارستان تیام
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، وینفرد شفر اگر هیچ کاری برای استقلال نکرد، حداقل مامه تیام را خرید که مثل یک جواهر در خط حمله درخشید و در ۱۳ بازی سخت و حساس ۱۲ گل برای تیمش زد.

 
۱- ۷ گل آسیایی تیام باعث صعود استقلال به جمع ۸ تیم برتر آسیا شد و تک‌گلش در فینال جام حذفی یک قهرمانی را بعد از ۶ سال برای استقلال به ارمغان آورد. او در لیگ هم ۴ گل حساس زد که اگر نمی‌زد شاید استقلال آنجا هم سوم نمی‌شد.

 
۲- شفر با خرید تیام نشان داد که «بازیکن‌شناس» است. خرید او را مقایسه کنید با خرید منشا در پرسپولیس (که اصلاً جواب نداد) و خرید‌های اول فصل خود استقلال در خط حمله! آبی‌ها در ابتدای لیگ برای پر کردن جای کاوه رضایی که گلزن درجه یکی نبود، اما مهاجم خوبی بود، سجاد شهباززاده، حسن بیت‌سعید، علی قربانی و جابر انصاری را پسند کردند یا خریدند. استقلال در مجموع چیزی بالغ بر ۵ میلیارد پول مهاجم داد، اما گل نزدن‌های همین مهاجمان، منصوریان را برکنار کرد و بعد از آمدن شفر هم در حالی که یک بچه ۱۰ ساله می‌دانست استقلال مهاجم گلزن ندارد، مدیران باشگاه دست روی دست گذاشتند تا بلکه معجزه‌ای شود و... چه بسا اگر تیام زودتر می‌آمد حداقل لیگ تا هفته‌های آخر داغ‌تر بود و استقلال با رتبه بهتری مسابقات را تمام می‌کرد.

 
۳- همه ما به طور ذاتی از دلال‌ها بدمان می‌آید، اما امروز باید به دلالی که تیام را برای استقلال آورد، هم تبریک گفت. پولی که گرفتی نوش‌جانت آقای دلال!

 
۴- سه‌شنبه شب به طرز عجیبی گزارش عادل فردوسی‌پور هم روی اعصاب بود. نه هیجانی، نه نکته تازه‌ای. تو گویی به جای آنکه بقیه شبیه عادل شوند، او هم شبیه بقیه شده بود!

Share/Save/Bookmark
مرجع :خبر ورزشی