خادم مجمع فدراسیون کشتی را ترک کرد؛
"اجازه دهید فردی با ادبیات و افکار مورد نظر آقایان وزارتی، فدراسیون را اداره کند"
حزب الله : در آغاز مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی رسول خادم با انتقاد از عدم حمایت وزارت ورزش از کشتی، مجمع را ترک کرد.
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
کد مطلب : 164617
"اجازه دهید فردی با ادبیات و افکار مورد نظر آقایان وزارتی، فدراسیون را اداره کند"
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، در آغاز مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی رسول خادم با انتقاد از عدم حمایت وزارت ورزش از کشتی، مجمع را ترک کرد.

 
رسول خادم در بیانیه‌ای که در اختیار روسای هیئت‌ها قرار داده اعلام کرد:

 
با سلام و درود به اعضا محترم مجمع فدراسیون کشتی بویژه روسای محترم هیات کشتی استان ها که یار و یاور کشتی کشور در اجرای برنامه های سنگین و فشرده آن بوده و هستند.

 
در این چندسال شاهد مظلومیت مدیریت کشتی کشور در برابر مواضع ناخوشایند آشکار و پنهان وزارت ورزش و جوانان نسبت به ورزش ملی کشور بوده اید.

 
از نظر من مشی و مرامنامه عملی مدیریت ورزش در کشور به گونه ای است که با روحیات و زوایایی رفتاری دیگر متقاضیان محترم کاندیداتوری فدراسیون کشتی، هماهنگی و همخوانی بیشتری دارد......حضور من اسباب تحمیل بی مهری های مضاعفی بر کشتی خواهد بود.در این چند سال تلاش کردم که از کنار تمامی تنگناهای حاصل از بی توجهی‌های مدیریت کلان ورزش به کشتی کشور ، با اتکاءبه بزرگی خانواده کشتی بگذرم .........

 
حتی این تلاش را با شرکت مجدد در انتخابات فدراسیون کشتی نیز ادامه دادم, اما خواهران و برادران عزیزم .......

 
بهتر است دیگر کتمان نکنیم... کشتی به اندازه کافی تنها هست و منصفانه نیست به واسطه تلاش ناموفق آقایان برای همراه کردن فردی چون من,که تمامی سلول های وجودش از کشتی است ،بیش از این ، آب را به روی کشتی ببندند.

 
نکته آخر اینکه ،حضور من در کشتی برای خودم نبوده و نیست ........من مدیون کشتی بوده و هستم .........هیچ گاه هم از خانواده کشتی جدا نخواهم شد.

 
اجازه بدهیم فردی مسئولیت فدراسیون کشتی را بپذیرد که بتواند با ادبیات و افکار مورد نظر آقایان وزارتی ، فدراسیون را اداره کند.....

 
شاید این اتفاق کمی از تنهایی ورزش ملی کشور بکاهد .....

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم