زیباترین زن جهان قبل از مرگ راز زندگی اش را برملا کرد
حزب الله : پس از مرگ مدیحه یسری شبکه های مختلف تلویزیون مصر آخرین مصاحبه ی او را که در سال ۲۰۱۷ و در برنامه (یکی از مردم) صورت گرفته بود را پخش کرد. مدیحه یسری در این برنامه از زندگی حرفه ای و خصوصی اش گفت.
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب : 170593
زیباترین زن جهان قبل از مرگ راز زندگی اش را برملا کرد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مدیحه یسری بازیگر پیشکسوت مصری در سن ۹۷ سالگی و در ۳۰ ماه مه سال ۲۰۱۸ از دنیا رفت. مجله ی تایم در دهه ی چهل قرن بیستم 1940  نام او را در فهرست ده زن زیبای جهان و در رتبه چهارم قرار داده بود.

 
پس از مرگ مدیحه یسری شبکه های مختلف تلویزیون مصر آخرین مصاحبه ی او را که در اواخر سال ۲۰۱۷ و در برنامه (یکی از مردم) صورت گرفته بود را باز پخش کردند. مدیحه یسری در این برنامه از زندگی حرفه ای و خصوصی اش گفت.

 
او گفت همه ی همسران سابقش به او خیانت کرده و به او وفادار نبوده اند به خاطر همین از آنها طلاق گرفت. او در ادامه گفت که فقط یکی از همسرانش به نام احمد سالم به او خیانت نکرد به همین دلیل برای او شخصیت قابل احترامی به شمار می رفت.

 
زیباترین زن جهان قبل از مرگ راز زندگی اش را برملا کرد

 
احمد سالم گوینده و بازیگر معروف مصری بود. او اولین گوینده ی رادیوی مصر در سال ۱۹۳۶ بود و بعد از آن مدتی به عنوان بازیگر, تهیه کننده و کارگردان فعالیت کرد و در مصر استودیو فیلم سازی ساخت. او مدتی خلبانی کرد و با هنرمندان معروف مصری از جمله اسمهان و امینه بارودی و مدیحه یسری ازدواج کرد.

 
خانم مدیحه یسری در طول ۹۷ سال از زندگی اش پنج بار ازدواج کرد و پنج بار طلاق گرفت. مرگ او در محافل هنری و سینمایی مصر بازتاب گسترده ای داشت.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تابناک