شهردار منتخب کلانشهر کرج؛
پاسخگویی به تذکرات شورا صریح و سریع خواهد بود/ توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی ضروری است
حزب الله : سرپرست شهرداری کرج بر لزوم پاسخگویی صریح و سریع به تذکرات اعضای شورای شهر تاکید کرد.
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۵
کد مطلب : 180664
پاسخگویی به تذکرات شورا صریح و سریع خواهد بود/ توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی ضروری است
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی اصغر کمالی زاده در جلسه شورای معاونین که صبح امروز 23 مهرماه برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت رقیه (س)، اظهار کرد: امیدوارم با همکاری و هم افزایی مدیران و پرسنل مجموعه مدیریت شهری کرج خدماتی سازنده به شهروندان ارایه شود.
 
وی با اشاره به اینکه عملکرد مجموعه مدیریت شهری کرج باید به گونه ای باشد که خدمات به صورت گسترده تر ارایه شود، افزود: با توجه به اینکه افزایش سطح خدمات در جامعه تاثیر بسزایی در ارتقای کیفیت زندگی مردم دارد باید به این مقوله توجه ویژه ای داشت.
 
سرپرست شهرداری کرج همچنین پاسخگویی به مردم و تامین نیازهای اساسی شهروندان را ضروری دانست و ادامه داد: در جهت ایجاد رابطه تعاملی با نمایندگان مردم در پارلمان شهری، پاسخی مثبت، صحیح و سریع به تذکرات اعضای شورای شهر ارایه شود.
 
 
اولویت به سرانجام رساندن پروژه های عمرانی است
کمالی زاده در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به ضرورت تکمیل طرح های عمرانی، گفت: پروژه های عمرانی که به دلیل مشکلات  مالی و زیربنایی غیر فعال شده است باید طی روزهای آتی با سرعت مطلوب در مسیر پیشرفت قرار بگیرد. 
 
سرپرست شهرداری کرج، تاکید کرد: پروژه های عمرانی بایستی تا ۲۲ بهمن ماه  سال جاری به مرحله بهره برداری و افتتاح برسد. 
 
 
استقاده از گیاهان کم آب ضروری است
شهردار منتخب کلانشهر کرج استفاده از گونه های گیاهی کم آبر را در توسعه فضای سبز کلانشهر کرج ضروری دانست و گفت: تشکیل هییت امنا با حضور مدیران حوزه جهادکشاورزی، اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل منابع طبیعی و نماینده دستگاه قضا به منظور توسعه فضای سبز و بهبود صنعت گردشگری کرج پیشنهاد می شود.
 
وی با تاکید بر اینکه مردم باید در حوزه آسفالت معابر درون شهری تغییرات مثبت و ملموسی را احساس کنند، تصریح کرد: به طور قطع بهبود وضعیت معابر شهری ارتباط مستقیمی با رفاه شهروندان دارد.
 
کمالی زاده، افزایش ناوگان حمل و نقل عمومی همچنین راه اندازی خطوط بی آر تی را یکی از برنامه های حائز اهمیت مجموعه مدیریت شهری بر شمرد که بایستی مورد توجه مدیران مربوطه قرار گیرد.
 
سرپرست شهرداری کرج گفت: راه اندازی خطوط بی آر تی، توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و اعمال محدودیت قانونی برای تردد خودروهای شخصی به منظور افزایش رضایت شهروندان مستلزم اتخاذ برنامه ریزی دقیق و تخصصی همچنین تامین زیرساخت های لازم است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج