۲کشته و ۳ مفقودی/امدادرسانی به ۱۱۸۳ نفر
سیل و آب گرفتگی در ۲۹ شهر
حزب الله : رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به وقوع سیل در ۲۹ شهر چهار استان کشور و امدادرسانی به سیل‌زدگان، از کشته شدن دو نفر بر اثر برخورد صاعقه در مازندران و ۳ مفقودی در گیلان خبر داد.
شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸
کد مطلب : 179837
سیل و آب گرفتگی در ۲۹ شهر

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مرتضی سلیمی درباره آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل‌زدگان اخیر اظهار کرد: در روزهای گذشته، 29 شهر چهار استان گلستان، گیلان، مازندران و خراسان شمالی بیش‌ترین تاثیر را از سیل داشتند که در همین رابطه، به یک هزار و 183 نفر امدادرسانی شده است.
 
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اسکان 173 سیل‌زده خبر داد و گفت: طی روزهای گذشته و با وقوع سیل، 258 خانه متاثر از سیل از آب تخلیه شدند.
 
سلیمی با بیان اینکه 97 تیم عملیاتی شامل 447 نفر کارهای امدادی را انجام می‌دهند افزود: بر اساس اخطارهای هواشناسی، علاوه بر چهار استان گلستان، گیلان، مازندران و خراسان شمالی، امکان وقوع سیل در استان‌های رضوی، البرز و تهران نیز گزارش شده که امدادگران سازمان امداد و نجات در این استان‌ها در حالت آماده باش هستند.
 
به گفته این مقام مسئول در جمعیت هلال احمر، وقوع سیل تا کنون دو کشته بر اثر برخورد صاعقه در استان مازندران و سه مفقودی در استان گیلان داشته است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم