علیپور خیال پرسپولیس را راحت می‌کند؟
حزب الله : آقای گل لیگ هفدهم، فصل پیش محرومیت بهترین گلزن تیم را بی اثر کرد و حالا باید به جنگ محرومیت و البته ۱۵ رقیب قدرتمند برود.
يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۱
کد مطلب : 173841
علیپور خیال پرسپولیس را راحت می‌کند؟
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، پرسپولیسی‌ها کمتر از یک هفته تا آغاز لیگ هجدهم فاصله دارند. آن‌ها همچون لیگ پانزدهم فصل را با پدیده آغاز می‌کنند و امیدوارند با پیروزی مقابل این تیم اصطلاحا روی غلتک بیفتند. آن‌ها در لیگ پانزدهم با گل علی علیپور از حریف مشهدی پیش افتادند، اما نتوانستند از این گل دفاع کنند.

 
علیپور در لیگ پانزدهم اگرچه گل افتتاحیه را زد، اما در سایه مهدی طارمی بود و لیگ شانزدهم هم به همان ترتیب سپری شد. ولی محرومیت طارمی در ابتدای لیگ هفدهم علیپور را به نوک پیکان خط حمله تیم منتقل کرد و او برخلاف باور برخی، درخششی فوق العاده داشت.

 
مهاجم شماره ۷۰ قرمز‌ها تا پایان لیگ ۱۹ گل زد و در بازی‌های آسیایی نیز موثر و گلزن ظاهر شد تا چالش نبودِ طارمی نه تنها به بحران تبدیل نشود بلکه فرصتی برای کشف یک مهاجم چارچوب شناس و فرصت طلب نیز باشد.

 
حالا پرسپولیسی‌ها در دوران محرومیت از خرید بازیکن، جدایی طارمی و ناآمادگی منشا بار دیگر به علیپور دل خوش کرده اند و امیدوارند این ستاره جوان همچون فصل گذشته بار گلزنی تیم را بر دوش بکشد تا عنوان برترین خط حمله لیگ برای چهارمین فصل پیاپی به نام پرسپولیس باشد.

 
وی فصل گذشته در قامت یک پدیده بسیار خوب ظاهر شد، اما نباید فراموش کرد که این بار مقام آقای گلی را یدک می‌کشد و فشار بیشتری را تحمل می‌کند. البته این مهاجم شمالی آنقدر بی حاشیه است که بتواند از این فشار‌ها نیز بگذرد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :ورزش سه