عید قربان عمو پورنگ به تلویزیون برمی‌گردد
حزب الله : مجموعه نمایشی صد قسمتی "دوقلوها" با حضور فیتیله‌ای‌ها در شهرک مسکونی فجر در حال فیلمبرداری است، کاری که به زودی روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۴
کد مطلب : 176299
عید قربان عمو پورنگ به تلویزیون برمی‌گردد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، فیتیله‌ای‌ها این بار با سریال به تلویزیون برمی گردند؛ "دوقلوها" آیتمی بود که قبلا محمد مسلمی، حمید گلی و علی فروتن آن را تجربه کردند و مخاطب هم خوب دیده و حالا در یک موقعیت جدید و حمایت وزارت بهداشت و دستمایه‌های کمدی و جدید کودکانه بعد از محرم و صفر میهمان خانواده‌های ایرانی خواهد شد.

 
«فیتیله‌ای‌ها» قرار است در مجموعه «دو قلوها» حضوری متفاوت‌تر از قبل داشته باشند و این بار برخلاف گذشته در قالب یک مجموعه نمایشی با قصه و شخصیت‌هایی جدید به شبکه دو می‌آیند. در کنار آن‌ها تعدادی از بازیگران سینما و تلویزیون نیز در این مجموعه ایفای نقش می‌کنند. همچنین قرار است چهره‌هایی از حوزه‌های مختلف در این مجموعه به عنوان مهمان حضور داشته باشند.

 
مجموعه تلویزیونی «دو قلوها» کاری است از گروه کودک و نوجوان که با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که به زودی روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

 
محمدرضا جعفری‌جلوه در جریان بازدید از پروژه «دوقلوها» که بعد از محرم و صفر روی آنتن می‌رود به سری جدید «محله گل و بلبل اشاره کرد و به خبرنگار فرهنگی تسنیم گفت: «محله گل و بلبل ۳» به مانند فصول قبلی این مجموعه ساختاری نمایشی دارد و همه ماجرا‌های آن در یک محله خیالی متشکل از خانه‌ها، خیابان‌ها، کوچه‌ها، مغازه‌ها و شهروندانی که هر کدام دغدغه‌های متفاوتی دارند، پیگیری می‌شود.

 
وی افزود: مخاطبین بار دیگر می‌توانند با این نمایش دوست داشتنی پیوند بخورند. در حوزه کودک و نوجوانان و کار‌های متناسب خانواده هم "دوقلوها" یا "فیتیله‌ای‌ها" یک کار نمایشی متناسب با گروه کودک و نوجوان و خانواده و هم "محله گل و بلبل ۳"؛ البته در حوزه کودک و نوجوان کار‌های عروسکی و نمایشی و برنامه‌های مکمل دیگری را در دست تولید داریم.

 
مدیر شبکه دو درباره تغییرات سری سوم «محله گل و بلبل»، افزود: از جمله تغییرات این سری اضافه شدن شخصیت‌هایی جدید مانند «ملکه سایه‌ها» است که در کنار روایت داستان‌هایی جدید به تبع آن لوکیشن‌هایی نیز به مجموعه افزوده شده است. موضوعات این برنامه بیشتر حول محور موضوعات اخلاقی، آموزشی و دغدغه‌های موجود در فضای مجازی است که می‌کوشد رفتار‌های صحیح در محیط خانواده، جامعه و فضای مجازی را به کودکان بیاموزد.

 
به گزارش تسنیم، در این محله خیالی، داریوش فرضیایی، بهنوش بختیاری، نعیمه نظام دوست، نادر سلیمانی، امیر نوری، محمد رضا داودنژاد، نصرا... رادش، ملیکا شریفی نیا، فرهاد بشارتی، آرش میراحمدی، امیر سهیلی، ابراهیم شفیعی، جواد انصافی، مجید صیادی، مرضیه صدرایی و امیر محمد متقیان در نقش‌های مختلفی همچون عموپورنگ، خانم چمنی، آقای خوشحال و ... بازی می‌کنند. این مجموعه از عید سعید قربان هر روز ساعت ۱۹ برای مخاطبان شبکه دو سیما پخش می‌شود.

 
جعفری جلوه مدیر شبکه دو و عوامل کار جدید تلویزیون در ژانر کودک گپ و گفتی داشته که به زودی منتشر می‌شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم