مدالهای طلا و نقره پرتاب وزنه به ایران رسید
حزب الله : پرتابگران وزنه کشورمان موفق به کسب مدالهای طلا و نقره رقابت‌های پرتاب وزنه مردان بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ شدند.
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱
کد مطلب : 180311
مدالهای طلا و نقره پرتاب وزنه به ایران رسید
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،در ادامه رقابتهای دوومیدانی بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸، نمایندگان کشورمان در ماده پرتاب وزنه مردان کلاس F۵۴/۵۵ به مصاف حریفانشان رفتند که موفق به کسب مدال های طلا و نقره شدند.

 
حامد امیری در این ماده با با ثبت حد نصاب ۱۱.۳۲ ضمن کسب مدال طلای این مسابقات رکورد بازی های پاراآسیایی را هم بهبود بخشید.

 
جلیل باقری دیگر نماینده کشورمان نیز با رکورد ۱۰.۶۷ به مال نقره رسید. نماینده هند نیز سوم شد.

 
آرش سلطانی دیگر نماینده کشورمان در این رشته با ۸.۸۷ به عنوانی بهتر از هشتمی نرسید.

 
۱-  شاهین ایزدیار - شنا

۲- ساره جوانمردی - تپانچه ۵۰ متر P۴

۳ - رقیه شجاعی - تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر

۴- علیرضا قلعه ناصری - پرتاب دیسک

۵ - یونس سیفی پور - پرتاب وزنه کلاس F۳۲

۶- شاهین ایزدیار - شنا ۱۰۰ متر آزاد

۷ - امیر جعفری - وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم

۸ - عذرا مهدوی کیا - دوومیدانی ۱۵۰۰ متر

۹ - وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر

۱۰ - مهدی اولاد - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱

۱۱ - محمدرضا احمدی - پرتاب وزنه 

۱۲ - ساره جوانمردی - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱

۱۳ - شاهین ایزدیار - شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰

​۱۴ - فرزاد سپهوند - دوومیدانی - پرتاب دیسک

۱۵ - روح الله رستمی - وزنه برداری دسته ۷۲ کیلوگرم

۱۶ - بتول جهانگیری - پرتاب وزنه کلاس F۳۳

۱۷- حسین خرسند امیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳

۱۸- مهدی اولاد در  پرتاب دیسک کلاس F۱۱

۱۹ - تیم شطرنج استاندارد بانوان

۲۰ - عاطفه نقوی - شطرنج

۲۱ - امید کریمی - شطرنج

۲۲ - علیرضا مختاری - دوومیدانی

​۲۳ - هاشمیه متقیان - دوومیدانی

​۲۴ - وحید نوری - جودو

​۲۵- محمدرضا زندی - تیروکمان کلاس W۱

​۲۶-  احسان موسی نژاد - جودو وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم

۲۷- شاهین ایزدیار - ماده قورباغه ۱۰۰ متر کلاس SB۹

۲۸ - عارف بهاروند - ماده پرتاب وزنه کلاس F۳۶

۲۹ - عارف بهاروند - پرتاب وزنه کلاس F۳۶

۳۰ - شاهین ایزدیار - ۵۰ متر کرال آزاد کلاس S۱۰

​۳۱ - مهناز امینی - پرتاب نیزه

۳۲ - امید ظریف صنایع - ماده دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۳ 

​۳۳ - تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان

۳۴ - آرزو حکیمی - پرتاب وزنه

۳۵- مهدی علیزاده

۳۶- حامد امیری

 
نقره:

۱ - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه

۲ - جلیل باقری - پرتاب دیسک

۳ - یوسف یوسفی - وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم

۴ - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه

۵ - جاوید احسانی شکیب - پرتاب دیسک

۶ - علی الفت نیا - دو و میدانی ۲۰۰ متر

۷ - زهرا صالحی - پرتاب نیزه

۸ - هاجر صفرزاده - دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲

۹ - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱

۱۰ - سامان پاکباز - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه

​۱۱ - سمیرا ارم - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱

۱۲- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F۵۵/۵۶ 

۱۳- مختاری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳

​۱۴ - صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F۳۴ 

۱۵- زهرا نعمتی در ریکرو 

۱۶ - فریبا زنده بودی - شطرنج

۱۷ - تیم شطرنج مردان

۱۸ - تیم شطرنج بانوان

​۱۹ - اسدالله عظیمی - دوومیدانی

۲۰ - نادر مرادی - وزنه برداری

۲۱ - هاشم رستگاری - دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷

۲۲- تیم ملی والیبال نشسته بانوان

​۲۳- جلیل باقری

 
برنز:

۱ - سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه

۲ - زهرا برناکی - پرش طول

۳ - حسن جانفشان - تنیس روی میز

۴ - حامد امیری- پرتاب دیسک

۵ - میثم بنی طبا - جودو ۶۰ کیلوگرم

۶ - رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم

۷ - علی امیدی – دو و میدانی

۸ - امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر

۹ - داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر

​۱۰ - احمد اجاقلو - دوومیدانی - ۲۰۰ متر

۱۱ - عذرا مهدوی کیا - پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳

۱۲ - سولماز بازرگان - پرتاب دیسک

​۱۳ - مسعود حیدری - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه

​۱۴ - حمزه محمدی - وزنه برداری

​۱۵ - مهدی علیزاده - پرتاب وزنه 

​۱۶ - امید ظریف - دوومیدانی

​۱۷- حسین خرسندامیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳

۱۸- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F۱۱

۱۹ - فاطمه برقول - شطرنج

۲۰ - لیلا زارع زاده - برنز

​۲۱ - شطرنج نابینایان گروه B۱  آقایان

۲۲ - مجید کاکوش - تیراندازی با کمان

۲۳ - قاسمی - دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷

۲۴ - فرهاد کهریزی - دوی ۴۰۰ متر کلاس T۳۶

​۲۵ - هاجر صفرزاده - ماده دوی ۱۰۰ متر بانوان کلاس T۱۲

۲۶ - شیلا حدادی - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵

۲۷- محسن کائیدی

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر