پایان موج مسمویت با مشروبات الکلی در البرز
حزب الله : رئیس بیمارستان شهید رجایی کرج با بیان اینکه مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی در دو موج شهریور و مهر رخ داد گفت: در این مدت مجموعاً 320 نفر به بیمارستان شهید رجایی مراجعه کردند که متأسفانه 15 نفر از این افراد جان خود را از دست دادند.
يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۹
کد مطلب : 180528
پایان موج مسمویت با مشروبات الکلی در البرز
 
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،دکتر مرتضی غوغایی افزود: مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی در البرز در دو موج شهریور و مهرماه خود را نشان داد.

 
غوغایی افزود: در این مدت حدود 320 نفر به بیمارستان شهید رجایی کرج مراجعه کردند که متأسفانه 15 نفر از این افراد جان خود را از دست دادند.

 
وی ادامه داد: طی روزهای اخیر کسی به دلیل مصرف مشروبات مسموم و تحت تأثیر موج دوم به بیمارستان مراجعه نکرده و می‌توان گفت که موج مسمومیت ناشی از مصرف در البرز به پایان رسیده است.

 
رئیس بیمارستان شهید رجایی کرج در خصوص اینکه برخی بیماران نگران تبعات قانونی مصرف مشروبات الکلی بودند گفت: این استرس در میان برخی وجود داشت و حتی برخی با حضور در حیاط بیمارستان منتظر بودند در صورت بدحال شدن به اورژانس مراجعه کنند، به همین دلیل بهتر بود با حساسیت کمتری نسبت به این موضوع برخورد صورت بگیرد.

 
وی، علت بروز چنین مشکلاتی را ناآگاهی افراد تولید کننده و یا سودجویی برخی عنوان کرد و گفت: مصرف مشروبات الکلی در بلندمدت به بدن آسیب وارد می‌کند ولی در چنین مواردی به علت همین ناآگاهی و یا سودجویی ‌ها می‌تواند منجر به مرگ و یا آسیب‌های غیرقابل جبران شود.

 
طبق اعلام اورژانس، در این مدت مجموعاً 366 نفر بر اثر مصرف مشروبات الکلی در البرز مسموم شدند که 25 نفر این افراد جان خود را از دست دادند و 48 نفر نیز دچار نابینایی و کم بینایی شدند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :ایسنا