مسی:
جام جهانی ۲۰۱۸ آخرین شانس ما برای قهرمانی خواهد بود
حزب الله : تیم ملی فوتبال آرژانتین که در سه تورنمنت اصلی اخیر یعنی جام جهانی 2014، کوپا آمه‌ریکا 2014 و کوپا آمه‌ریکا 2015 به فینال این رقابت‌ها رسید، اما در نهایت از رسیدن به قهرمانی بازماند، در گروه D جام جهانی 2018 با تیم‌های ایسلند، کرواسی و نیجریه همگروه است.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
کد مطلب : 165165
جام جهانی ۲۰۱۸ آخرین شانس ما برای قهرمانی خواهد بود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،لیونل مسی در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی «لا کورنیسا» آرژانتین با اشاره به ناکامی آرژانتین در سه تورنمنت اخیر گفت: بارها به خاطر چنین بازی‌هایی، به خاطر باخت در بازی‌های فینال، برای اینکه نتوانستیم رویای یک کشور را تحقق ببخشیم، گریه کردم. آنها سه دیدار فینال بودند که ضربات سختی به ما زدند. اینطور به نظر می‌رسد که رسیدن به دیدارهای فینال اصلاً به ما کمک نکرده است.

 
فوق‌ستاره آلبی‌سلسته در ماه ژوئن پیش‌رو 31 ساله می‌شود، این در حالی است که مهره‌های کلیدی تیم ملی آرژانتین از جمله سرخیو آگوئرو، گونسالو ایگواین، آنخل دی‌ماریا، نیکلاس اوتامندی و خاویر ماسچرانو همگی در جام جهانی 2018 بالای 30 سال سن خواهند داشت.

 
مهاجم بارسلونا با اشاره به بالا رفتن سن بازیکنان کلیدی تیم ملی آرژانتین در جام جهانی پیش‌رو خاطرنشان کرد: متاسفانه ما را بر اساس نتایج قضاوت می‌کنند. احساس می‌کنیم اگر در جام جهانی 2018 قهرمان نشویم، شانس دیگری نخواهیم داشت. تصور می‌کنم ما توانایی پیروزی و بالای سر بردن جام در روسیه را داریم. این رویایی است که همیشه داشته‌ام و هر بار قویتر پا به جام جهانی می‌گذارم.

 
مسی در پایان خاطرنشان کرد: می‌خواهم به مردم بگویم که امیدوارم این جام جهانی ما باشد و من هم رویای مشابه به شما دارم و ما می‌توانیم چیزی شبیه به جام جهانی 2014 که تجربه‌ای فراموش‌نشدنی بود را تجربه کنیم، اما رویای همه ما بالای سر بردن جام است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :الف