سوسن تقی‌پور :
«شب فخرالدینی» در تالار وحدت برگزار می شود/ اجرای آثار جدید
حزب الله : مدیر مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ تهران از برگزاری ویژه برنامه «شب فخرالدینی» طی روزهای ۱۱ و ۱۲ مرداد ماه در تالار وحدت تهران خبر داد.
سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱
کد مطلب : 172860
«شب فخرالدینی» در تالار وحدت برگزار می شود/ اجرای آثار جدید

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سوسن تقی پور مدیر مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ تهران در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته ارکستر «فرهنگ و هنر» از مجموعه های مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ تهران روزهای ۱۱ و ۱۲ مرداد ماه امسال کنسرت هایی را با عنوان «شب فخرالدینی» برگزار می کند. در این کنسرت ها استاد فرهاد فخرالدینی به عنوان رهبر ارکستر حضور خواهد داشت که این اتفاق فضای بسیار ارزشمندی برای مجموعه ماست که امیدوارم بتواند مورد توجه مخاطبان نیز قرار گیرد.

 
وی ادامه داد: برنامه ریزی برای دعوت از فرهاد فخرالدینی برای رهبری ارکستر «فرهنگ و هنر» یکی از مهم ترین برنامه ها و اولویت های ما بود که خوشبختانه نظر به فعالیت های خوب و با کیفیت این مجموعه طی ماه های گذشته و همچنین پذیرش این نکته از سوی آقای فخرالدینی که ارکستر «فرهنگ و هنر» از مجموعه های با کیفیت موسیقی است، توانستیم رضایت وی را برای رهبری ارکستر «فرهنگ و هنر» در یکی از کنسرت‌ها فراهم کنیم تا بتوانیم بار دیگر در خدمت این هنرمند پیشکسوت موسیقی کشورمان باشیم.

 
تقی پور در پایان با اشاره به جزییات برگزاری این کنسرت گفت: تمامی قطعات در نظر گرفته شده برای این کنسرت ها از آثار فرهاد فخرالدینی است که تعداد زیادی از این قطعات نیز تاکنون اجرا نشده اند و فکر می کنم با توجه به محتویات برنامه ای که برای کنسرت در نظر گرفته شده مخاطبان شاهد اجرای برنامه ای متفاوت از آثار فرهاد فخرالدینی در تالار وحدت خواهند بود.

 
فرهاد فخرالدینی طی روزهای گذشته نیز با مجموعه ای تحت عنوان «ارکستر سازهای ملی» به رهبری علی اکبر قربانی در کشور قزاقستان برنامه ای را اجرا کرده است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر