رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج با خانواده شهدا دیدار کرد
حزب الله : رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شورای شهر کرج به همراه مدیر منطقه 9 با خانواده شهیدان سعادت و عبدی دیدار کردند.
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱
کد مطلب : 182364
رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج با خانواده شهدا دیدار کرد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، اکبر سلیم نژاد با تاکید بر وارستگی های اخلاقی شهدای والامقام، افزود: شهدا با اعتقاد راسخ خود قدم در مسیر خدمت به دین و کشور گذاشتند و امنیت و آرامش ایران اسلامی را به ارمغان آوردند.
 
رییس کمیسیون فرهنگی شورا اسلامی شهر کرج با بیان آن که خانواده شهدا و جانبازان ولی نعمتان ما هستند، یادآور شد: دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کاری که باید انجام شود.
 
 
تکریم خانواده شهدا اولویت مجموعه مدیریت شهری است
شهردار منطقه 9 نیز با اشاره به آن که دیدار با خانواده شهدا با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره این عزیزان انجام می شود، اظهار کرد: تکریم خانواده شهدا یکی از برنامه های اولویت دار مجموعه مدیریت شهری است که با مشارکت و تعامل بنیاد شهید بسیج و امور ایثارگران انجام می شود.
 
عباس حق محمدلو شهدا را الگویی تمام عیار برای نوجوانان و جوانان دانست و افزود: ایران اسلامی بیش از هر جای دیگری مفتخر به داشتن ارزش های والا و اصیلی است که نمونه آن را در کمتر جایی می توان یافت.
 

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج