هویت مستقلی برای کرج تعریف نشده است
حزب الله : عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: کرج با وجود بهره مندی از ظرفیت های گوناگون تنها یک سرویس‌ دهنده‌ عادی به مهاجران است.
يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۱
کد مطلب : 180446
هویت مستقلی برای کرج تعریف نشده است
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمد حسين خلیلی اردکانی در آيين روز ملى البرز، اظهار كرد: کرج شهری مهاجرنشین است که همین امر سبب شده شهروندان حساسیت و دغدغه کمتری نسبت به امورات و مسایل شهر داشته باشند.
 
وی تعیین روزی به‌عنوان روز ملی البرز را اقدامی ارزنده درجهت جلب توجه البرزنشینان و ایجاد حساسیت برای ارج نهادن ظرفیت‌های بالای استان دانست و تصريح کرد: روز ملی البرز روزی برای ارج نهادن به ظرفیت‌های بالای اين استان است.
 
عضو شورای اسلامی شهر کرج با ابراز تاسف از عدم وجود یکپارچگی میان مهاجران قومیت‌های مختلف به البرز و همچنین وجود مدیران غیربومی، افزود: باعث تاسف است کرجی که سال‌ها پیش شهری ییلاقی، زیبا و خوش‌آب‌ وهوا بوده است امروز به این شرایط رسیده و در حال از بین رفتن است.
 
خلیلی اردکانی با تاکید بر ضرورت استمرار تلاش‌های مسئولان دوشادوش شهروندان برای تقویت عناصر هویت بخش کرج افزود: مردم و مدیران شهر کرج باید نسبت به منافع شهر حساس باشند. 
 
وی يادآور شد: باید به طریقی فرهنگ‌ سازی کرد که اگر سرمایه‌گذاری وارد شهر می‌شود منافع مردم را نیز مهم بداند و فقط به فکر بهره‌ مادی خود نباشد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج