خوش خدمتی وکیل ترامپ به گروهک منافقین
حزب الله : بنابر اعلام واشنگتن پست، رودی جولیانی، وکیل ترامپ همچنان به ارائه خدمات به مشتریان خارجی از جمله گروهک منافقین ادامه می‌دهد.
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳
کد مطلب : 172904
خوش خدمتی وکیل ترامپ به گروهک منافقین
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،به نقل از واشنگتن پست، رودی جولیانی اگرچه در حال حاضر به عنوان وکیل شخصی ترامپ فعالیت می‌کند، همزمان به ارائه خدمات به موکلان خارجی هم به طور شخصی و هم از طریق شرکت خود ادامه می‌دهد و این مسئله به گفته کارشناسان موجب ایجاد تضاد و تلاقی منافع و نیز احتمال نقض قوانین فدرال آمریکا شده است.

 
در این گزارش آمده است: جولیانی در مصاحبه اخیر خود با واشنگتن پست گفته است با موکلانی در برزیل و کلمبیا و دیگر کشور‌ها کار می‌کند و همچنین با دریافت پول برای یک گروه مخالف حکومت ایران (گروهک تروریستی منافقین) سخنرانی می‌کند. جولیانی هیچگاه در وزارت دادگستری آمریکا ارائه خدمات وکالت به موکلان خارجی را ثبت نکرده است و می‌گوید نیازی به این کار نیست، زیرا وی به طور مستقیم با دولت آمریکا لابی نمی‌کند و برای خدماتی که به ترامپ می‌دهد نیز پولی دریافت نمی‌کند. با این حال تصمیم وی برای ادامه خدمات وکالت به افراد و شخصیت‌های خارجی فعالیتی دور از استاندارد‌های حرفه‌ای به عنوان وکیل ریاست جمهوری است چرا که وکلای قبلی در گذشته به طور گسترده تلاش کرده بودند هر گونه مناسباتی را که ممکن است موجب تلاقی منافع با موکلانشان درکاخ سفید شود، قطع کنند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :باشگاه خبرنگاران جوان