مدیرکل ‌ارشاد ‌استان البرز:
تا ۳ سال آینده ۳۰۰ خبرنگار البرزی بیمه می‌شوند
حزب الله : مدیرکل فرهنگ و ارشاد البرز با بیان اینکه ظرفیت خوبی در مورد بیمه داریم،گفت: در سال جاری ۱۰۰ نفر بیمه شده و در سه سال آینده مجموعا ۳۰۰ نفر بیمه می‌شوند.
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۵
کد مطلب : 180626
تا ۳ سال آینده ۳۰۰ خبرنگار البرزی بیمه می‌شوند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،ناصر مقدم امروز در جمع خبرنگاران در محل استانداری البرز اظهار داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای قدردانی از زحمات خبرنگاران و اعضای خانه مطبوعات برای هر نفر 100 هزار تومان به حساب ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی واریز کرده است.

 
وی افزود: ما این مبلغ را  به ذیحسابی اداره‌کل ارجاع دادیم که شماره حساب خبرنگاران را گرفته و مستقیما به حساب تک تک اعضای خانه مطبوعات این مبلغ واریز شود.

 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با بیان اینکه این پول به خانه مطبوعات داده نمی‌شود بلکه به حساب اعضا واریز می‌شود، تصریح کرد: این هدیه برای تمام اعضای خانه مطبوعات سراسر کشور اختصاص یافته و افرادی این هدیه را دریافت می‌کنند که تا روز 17 مرداد ماه امسال عضویت آنان در خانه مطبوعات استان ثبت شده باشد.

 
مقدم ادامه داد: در مورد  تسهیلات وام کم بهره به خبرنگاران دستور‌العملی به ما ابلاغ نشده ‌و خبرنگارانی که در هیچ رسانه‌ای بیمه نیستند از طریق صندوق اعتباری هنر به ادارات کل مراجعه کرده و فرم‌ها را تکمیل و بیمه شوند.

 
وی با بیان اینکه ظرفیت خوبی در مورد بیمه داریم،گفت: در سال جاری 100 نفر بیمه شده و در سه سال آینده مجموعا 300 نفر بیمه می‌شوند.

 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، گفت: به تازگی نیز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور کارت خبرنگاری برای کسانی که با مراجعه به سایت معاونت مطبوعاتی این وزارتخانه 2 اثر خبری در ماه ثبت کنند، موافقت کرده است.

 
مقدم به بررسی موفقیت خانه مطبوعات در انجام وظایفش اشاره کرد و افزود: در خانه مطبوعات استان البرز احتیاج به همدلی بیشتر در حوزه رسانه‌های استان داریم و باید سعی کنیم خانه مطبوعات، خانه همه رسانه‌های استان البرز باشد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم