سه آدم ربا در کرج بازداشت شدند
رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری و بازداشت سه آدم ربا در این شهرستان خبر داد.
دوشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰
کد مطلب : 178421
سه آدم ربا در کرج بازداشت شدند

 

 

 به نقل از پلیس البرز، سرهنگ جواد صفایی اظهار داشت: در تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی اینکه چند نفر با یک دستگاه خودروی پراید اقدام به ربودن یک خانم کرده‌اند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این استان البرز قرارگرفت.

وی افزود: گروگان گرفته شده در اظهارات خود اذعان داشت که ساعت هفت شب با مترو به ایستگاه کرج رسیده و هنگامی که قصد سوار شدن خودروی خود که در کوچه‌ای پارک کرده بود داشته که ناگهان چند جوان به زور او را به صندلی عقب خودرو کشیده و با خودرو متواری شده‌اند.

وی ادامه داد: شهروندان و خودرو‌های عبوری با مشاهده این صحنه اقدام به تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ کرده و منجر به دستگیری آدم ربایان می‌شود.

سرهنگ صفایی با بیان اینکه بررسی بیشتر مشخص شد که این خانم گروگان گرفته شده در یک صرافی در تهران مشغول به کار بوده که گروگانگیران با انگیزه دستیابی به رمز ورود به سیستم رایانه صرافی قصد برداشت غیرمجاز به مبلغ یک میلیارد تومان از حساب آن را داشته‌اند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در این زمینه سه نفر دستگیر و پس از اعتراف به جرم خود با قرار صادره از سوی باز پرس پرونده روانه زندان شد.


Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم