کی روش:
به رکورد پنج بار حضور در جام جهانی فکر می‌کنم
حزب الله : سرمربی تیم ملی ایران در مصاحبه با روزنامه پرتغالی عنوان کرد که هیچ تیمی را در گروهشان برتر از خودشان نمی‌داند و امیدوار است که از مرحله گروهی صعود کند.
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱
کد مطلب : 168792
به رکورد پنج بار حضور در جام جهانی فکر می‌کنم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سرمربی تیم ملی ایران در مصاحبه با روزنامه پرتغالی عنوان کرد که هیچ تیمی را در گروهشان برتر از خودشان نمی‌داند و امیدوار است که از مرحله گروهی صعود کند.

 
به گزارش روزنامه رکورد پرتغال، کمتر از یک ماه مانده به آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران از تیمش مطمئن است. او معتقد است که تیم ملی ایران با وجود همگروه بودن با اسپانیا و پرتغال توانایی صعود به مرحله بعد را دارد.

 
کی روش در مصاحبه خود گفت: فرصت ما بستگی به آنچه که در داخل زمین عمل می‌کنیم برمی گردد. بازیکنان با تمام وجود در این مسابقات بازی خواهند کرد و من اطمینان دارم که آن‌ها می‌توانند یک شگفتی ایجاد کنند. اگر بگویم که تیم دیگری را برای صعود از گروهمان برتری می‌دهم دروغ گفته ام.

 
وی در ادامه درباره اینکه دوست دارد برای پنجمین بار نیز جام جهانی را تجربه کند، گفت: بعد از ۳۶ کار مربیگری این طبیعی است که به این رکورد در جام جهانی فکر کنم. من به دنبال چیز جدیدی نیستم، اما یک برنامه خاص برای رسیدن به جام جهانی برای پنجمین بار ندارم.

Share/Save/Bookmark