البرز باید مرکز استعدادیابی اسکواش کشور شود
حزب الله : رئیس فدارسیون اسکواش با بیان اینکه البرز باید به مرکز استعدادیابی اسکواش کشور تبدیل شود، گفت: توسعه شهری اسکواش در البرز حائز اهمیت است.
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰
کد مطلب : 164615
البرز باید مرکز استعدادیابی اسکواش کشور شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مسعود سلیمانی در مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان البرز که ظهر امروز در سالن اجتماعات اداره‌کل ورزش و جوانان البرز برگزار شد، اظهار داشت: رسانه در امر ترویج و فرهنگ‌سازی ورزش اسکواش بسیار حائز اهمیت است.

 
رئیس فدارسیون اسکواش با بیان اینکه البرز راهی طولانی برای رسیدن به جایگاه خود در اسکواش دارد، افزود: تابوی مجمع انتخاباتی اسکواش البرز شکسته شد.

 
وی با اشاره به اینکه توسعه و ترویج ورزش اسکواش برای البرز مهم است، گفت: رشته‌های راکتی در ورزش اسکواش باید در البرز گسترش یابد.

 
سلیمانی با تاکید بر اینکه یک تصمیم مدیریتی در البرز به کلاف سردرگمی در اسکواش این استان تبدیل شد، اضافه کرد: در تیم سرعتی اسکواش عقب هستیم و البته همجواری استان البرز با تهران برای این استان یک ظرفیت مناسب است.

 
وی با بیان اینکه البرز باید مرکز استعدادیابی اسکواش کشور شود، بیان کرد: توسعه شهری اسکواش برای البرز بسیار مهم است و زیرساخت‌های رشته اسکواش در سطح شهرستان‌ها باید تقویت شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم