برغم رکود اقتصادی حاکم؛
شهرداری کرج معوقه ای در پرداخت های پرسنلی نداشته است
حزب الله : سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج عنوان کرد: طی چند ماه گذشته به رغم رکود درآمد و عدم رونق بازار ساخت و ساز، حقوق و مزایای پرسنل رسمی، کارکنان تامین نیرو و کارگران خدمات شهری بدون هیچ گونه معوقه و در زمان مشخص پرداخت شده است.
پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۷
کد مطلب : 172517
شهرداری کرج معوقه ای در پرداخت های پرسنلی نداشته است

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی سلطانی مقدم  اظهار داشت: شهرداری کرج در ماه های گذشته، هیچ معوقه ای بابت پرداخت حقوق و مزایای قانونی پرسنل رسمی، کارکنان تامین نیرو و کارگران خدمات شهری نداشته که این امر با توجه به رکود اقتصادی جاری، بسیار قابل توجه است.
 
سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی های منسجم این دستگاه مبنی بر پرداخت به موقع حقوق و مزایا، مقرر شده است حقوق پرسنل رسمی از سی اُم تا دوم هر ماه، کارکنان تامین نیرو از سوم تا هشتم و کارگران زحمتکش خدمات شهری از دوازدهم تا شانزدهم هر ماه واریز شود.
 
سلطانی مقدم اضافه کرد: بی شک پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و کارگران شهرداری کرج و تکریم آنها، موجب افزایش بازدهی این ارگان مردم نهاد در امر خدمات رسانی می شود و مدیریت شهری را در رسیدن به توسعه پایدار شهری یاری می کند.
 
این مسول در پایان گفت: شهرداری کرج برای پرداخت حقوق کارگران و پرسنل از هیچ کوششی فروگذار نمی کند و تا به امروز در این زمینه و در مقایسه با سال های قبل عملکرد قابل قبولی داشته است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج