سرپرست شهرداری کرج تاکید کرد:
تحقق اهداف عالیه سازمانی در گرو رعایت اصل صداقت
حزب الله : سرپرست شهرداری کرج، تحقق اهداف عالیه سازمانی را در گرو رعایت مهمترین اصل ارتباط با مردم، یعنی بکارگیری صداقت عنوان کرد و اجرای این مهم را در مدیریت شهری بسیار ضروری دانست.
شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱
کد مطلب : 166677
تحقق اهداف عالیه سازمانی در گرو رعایت اصل صداقت

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمدرضا احمدی نژاد با اشاره به اینکه یکی از اساسی ترین تاکیدات دین مبین اسلام رعایت اصل صداقت میان مسئولان و مردم است، اجرای آن را مبین موفقیت و دستیابی به اعتماد شهروندان به عنوان یک معیار زیربنایی در عرصه کار و خدمت ارزیابی کرد.

 
وی افزود: همچنین جلب اعتماد شهروندان، مهمترین مبنا و ویژگی به منظور جلب مشارکت اجتماعی و تحقق اهداف مدیریت شهری در سطح کلان است.

 
احمدی نژاد، تحقق اهداف مدیریت شهری بدون مشارکت شهروندان را ناممکن دانست و خاطرنشان کرد: یک شهر خوب با شهروندانش معنا پیدا می کند و هیچ طرحی در جامعه ای مدنی به نام شهر محقق نمی شود مگر در سایه مشارکت و همکاری ساکنان آن.

 
وی تصریح کرد: در دوره کوتاه مدیریتی که به عهده اینجانب گذاشته شده است اولویت خود در اجرای امور را منوط به رعایت اصل صداقت دانسته و برای استوارسازی و تحکیم جایگاه شفافیت و صداقت در مجموعه مدیریت شهری تلاش خواهم کرد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج