اپل ارزانترین آیپد تاریخ را روانه بازار می‌کند /عکس

نقدستان , 13 آذر 1396 ساعت 11:57

حزب الله :
اپل در مارس 2017 میلادی، ارزان‌ترین آیپد خود را با قیمت 329 دلار در قالب بهره‌مندی از صفحه‌نمایش 9.7 اینچی پیش روی مشتاقان قرار داده بود. محصولی که در بخش مولفه‌های سخت‌افزاری داخلی از ترکیبی مشابه با آیپد ایر 2 بهره‌مند شده است اما ضخیم‌تر و سنگین‌تر است.


به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،اپل قصد دارد در سال آینده میلادی، ارزان‌ترین آیپد 9.7 اینچی را روانه بازار کند.
 
متخصصان اپل در حال توسعه نسل جدیدی از آیپد 9.7 اینچی اپل هستند که علاوه بر قابلیت‌های به روزرسانی شده، قیمت پایینی را هم برای کاربران به همراه خواهد داشت. آن‌طور که از شواهد امر پیداست، این محصول، 70دلار ارزان‌تر از نمونه‌های فعلی موجود در بازار است.
 
 اپل ارزانترین آیپد تاریخ را روانه بازار می‌کند (+عکس)
اپل در مارس 2017 میلادی، ارزان‌ترین آیپد خود را با قیمت 329 دلار در قالب بهره‌مندی از صفحه‌نمایش 9.7 اینچی پیش روی مشتاقان قرار داده بود. محصولی که در بخش مولفه‌های سخت‌افزاری داخلی از ترکیبی مشابه با آیپد ایر 2 بهره‌مند شده است اما ضخیم‌تر و سنگین‌تر است. این در حالی است که بنابر گزارش digitimes، مدل 2018 آیپد اپل با قیمتی در حدود 259 دلار، بازهم ارزان‌تر از نمونه موجود در بازار است تا کاربران بیشتری را که در هنگام خرید روی قیمت مناسب تمرکز دارند به خود جلب کند. این سیاست، به عنوان راهکاری در جهت حفظ حضور قدرتمند اپل در بازار به منظور عرضه 10 میلیون تبلت در هر سه ماهه اتخاذ شده است.
 
اپل در گزارش مالی ماه نوامبر خود از رشد دو رقمی در میزان فروش آیپد برای دومین سه ماهه متوالی خبر داده بود.


کد مطلب: 156775

آدرس مطلب: http://hezbollahnews.com/vdciyqazwt1awy2.cbct.html

حزب الله
  http://hezbollahnews.com