راننده شخصی ترامپ از او شکایت کرد

ایرنا , 20 تير 1397 ساعت 15:57

حزب الله :
گاردین گزارش داد: راننده شخصی سابق دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به دلیل ساعت‌ها اضافه کاری و سال‌ها حق و حقوق معوقه خود، از موسسه وی شکایت کرد.


 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،از تارنمای این روزنامه انگلیسی، نوئل سینترون (Noel Cintron) که بیش از ۲۵ سال به عنوان راننده شخصی ترامپ خدمت کرده است، می‌گوید رئیس جمهوری آمریکا ۳ هزار و سیصد ساعت اضافه کاری به وی بدهکار است.
به گفته‌ی وکیل سینترون، این راننده چیزی حدود ۳۵۰ هزار دلار از ترامپ طلب دارد.
 
لری هاچر (Larry Hutcher) از وکلای این راننده در بیانیه‌ای عنوان کرد: دونالد ترامپ خود را مدافع زنان و مردان کارگر می‌داند. چیزی که از حقیقت فاصله زیادی دارد. نوئل سینترون روز، شب و آخر هفته برای وی کار کرد، اما ترامپ از پرداخت حق الزحمه وی سرباز زد.
 
گاردین در ادامه نوشت: سینترون ضمن بیان این که «به نفع ترامپ مجبور به صرف نظر از مزایای درمانی خود شده است»، می‌گوید که دستمزد وی در دوره‌ای ۱۵ ساله تنها دو بار افزایش داشته است. این مقدار از ۶۲ هزار و ۷۰۰ دلار در سال ۲۰۰۳ (۱۳۸۲)، به ۶۸ هزار دلار در سال ۲۰۰۶ (۱۳۸۵) رسیده و در نهایت نیز در سال ۲۰۱۰ (۱۳۸۹) به ۷۵ هزار دلار رسید.
وی در سال ۲۰۱۶ (۱۳۹۵) پس از ۲۵ سال در پی آن که ترامپ به عنوان نامزد ریاست جمهوری حزب جمهوریخواه انتخاب شد، به دست سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا از شغل خود برکنار شد.
گاردین در ادامه خاطرنشان کرد: شمار دیگری از پیمانکاران و کارگران شرکت‌های متعلق به ترامپ نیز پیش‌تر به دلیل دستمزد‌هایی که از ترامپ طلب دارند، به دادگاه شکایت کرده بودند.


کد مطلب: 172971

آدرس مطلب: http://hezbollahnews.com/vdcefw8zzjh8foi.b9bj.html

حزب الله
  http://hezbollahnews.com