با همکاری معاونت فنی عمرانی شهرداری کرج؛

مشکلات ساکنان حاشیه راه آهن کرج مرتفع می شود

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج , 23 مرداد 1397 ساعت 11:00

حزب الله :
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج از حل اختلاف میان ساکنان حاشیه راه آهن منطقه 11 و شرکت راه آهن با همکاری این معاونت خبر داد.به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عسگر نصیری  با اعلام اینکه شکایات فراوانی از سوی شهروندان در خصوص چهارخطه کردن مسیر راه آهن این منطقه به فرمانداری، استانداری و دادگستری ارائه شده بود، اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع، این معاونت با دعوت نمایندگانی از دو طرف، نسبت به رفع مشکلات و حل اختلافات اقدام کرد.
 
نصیری، اظهار داشت: چهار خطه کردن این مسیر راه آهن موجب شده بود خانه های کنار ریل در حریم قرار گیرند و این امر مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد می کرد.
 
به گفته وی، این مسئله نزدیک شش ماه به اختلاف میان شهروندان و شرکت راه آهن دامن زده بود. با خواست فرمانداری، شهرداری کرج به این موضوع ورود پیدا کرد و در جلسه ای که هفته گذشته برگزار شد، مقرر شد مسئله فوق با ارسال نقشه به معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج مورد بررسی قرار گیرد.
 
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج اضافه کرد: بر این اساس شرکت راه آهن باید نقشه چهارخطه کردن مسیر راه آهن را به شهرسازی تحویل داده و تاییدیه آن را دریافت کند تا به این شکل مشکلات طرح مرتفع شده و دغدغه شهروندان برطرف شود.
 
این مسئول ادامه داد: تصمیمات این جلسه با حضور نماینده فرماندار صورتجلسه شد تا با این اقدام مسیر ورودی و خروجی زیرگذر میرالی و طالقانی برای تردد ساکنان منطقه اصلاح شده و نقشه مسیر راه آهن نیز برای تایید به شهرسازی ارسال شود.


کد مطلب: 175777

آدرس مطلب: http://hezbollahnews.com/vdcbzsb8zrhbzzp.uiur.html

حزب الله
  http://hezbollahnews.com